Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stokrotka5126

Zdrowe odżywianie i ćwiczenia,kto się przyłączy?

Polecane posty

hej! Jak widać po temacie wprowadzam zmiany w diecie oraz ćwiczę. mam 6 tygodni na zmianę wyglądu . 2 lata temu ważyłam 55 kg i zastosowałam dietę kopenhaska (bardzo żałuję), po której wazyłąm 51kg ,potem moja waga wzrosła do 61 kg. przez ten rok, nie dbając szczególnie o zdrowe żywienie moja waga wynosi cały czas 58kg, cwiczę od 2 miesiecy 4 razy w tygodniu. Cwiczenia to zaledwie 30% sukcesu, więc nie dziwię się, że efektów w postaci chudnięcia nie widać. Moje plany są następujące - codziennie na śniadanie jem owsiankę , może być z jogurtem lub owocami, na kolację sałatka z np tuńczykiem, w inny dzień omlet, lub razowy chleb (2 kromki). obiad dowolny (wiadomo nie Fast Food ani Pizza) i jescze jakś przekaska w ciagu dnia np banan, koktail, ciastka belvita. Ogólnie 4 posiłki w ciągu dnia . Chciałabym wrócić do wagi 51 kg , bo aktualna nie jest dobra. Nie czuję się dobrze , szczególnie, że mam figurę jabłka i większośc mi idzie w nieszczęsny brzuch, a wiadomo chcę sie jakoś prezentować na plaży i nie tylko, ogólnie poczuć się lepiej . Mam 162 wzrostu , więc waga 51 jest w sam raz ani gruba, ani chuda . Ktoś się przyłącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policjanci zostali wezwani na miejsce zdarzenia oglądają ciało kobiety w wieku mocno zaawansowanym. Ciało znajduje się w ubikacji - z głową w sedesie przytrzaśniętą deską klozetową. Policjanci postanawiają przesłuchać gospodarza domu na okoliczność zdarzenia. - Czy znał pan poszkodowaną? - Tak, to moja teściowa. - Zdzichu, sprawa jasna, pisz! Przyczyna zgonu: śmiertelne zatrucie domestosem w trakcie czyszczenia toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×