Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z kanalizacją. Sprawdzony Hydraulik poszukiwany

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam problem z kanalizacją. Niestety przepychanie domowymi sposobami oraz środki żrące nie dają rady : ( Czy pogotowie kanalizacyjne da radę? Widziałem że są takie spirale z kamerami. Jestem z Wrocławia. Wstępnie upatrzyłem sobie to pogotowie kanalizacyjne, jednak prosiłbym o info jeśli ktoś może coś polecić Z DOŚWIADCZENIA, no i jak cenowo wygląda. Z góry dziękuję za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej rodzinie wszystkimi naprawami hydraulicznymi zajmują sie ludzie z firmy Kamir, z tym, ze to Gliwice,wiec troszke daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w Łodzi jak miałam problem z kanalizacją to korzystałam z usług http://www.aseko.pl/ jest to pogotowie kanalizacyjne, przyjechali szybko i usunęli awarię, myślę, że też po prostu powinnaś u siebie takiego pogotowia poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cenowo to zależy od tego, co jest do zrobienia. Jak podasz objawy, to pewnie ci każda firma wstepnie powie, co to jest i ile może kosztować. Ja jestem z pod Warszawy i kilka razy na jesieni była u nas www.firmakanex.pl .Mogłabym polecić, ale chyba trochę za daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zgrzewania rur plastikowych najlepsza jest zgrzewarka. Takie zgrzewarki mają w firmie http://dezet.eu/ Zgrzewanie rur jest trwałym sposobem aby były one złączone. Takie zgrzewanie na lata jest potrzebne do przesyłu ścieków, wody i innych mediów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ja tez mialam przygody z kanalizacja... w wawie korzystalam z www.firmakanex.pl i dali radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zglosic sie do jakiegos pogotowia kanalizacyjnego lub ogolnie wodnego np www.hydroel.com.pl takie firmy znaja sie na tym najelpiej i od razu naprawia wszystko tak, zeby potem nie bylo z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje skontaktowanie się ze specjalistami z www.firmakanex.pl kiedys raz korzystalam z ich usług i szybko uporali się z problemem. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony mogę polecic ci http://www.prbrembud.pl/, to sprawdzona ekipa. Osobiscie nigdy się na nich nie zawiodlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy jakas sprawdzona pomoc kanalizacyjna, sprawdz tutaj www.pogotowiekanalizacyjne.lodz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udrażnianie rur, czyszczenie i ogólne zajęcia związane z tego typu działalnością zawsze oddaję w ręce www.aseko.pl, mam do nich zaufanie, wielokrotnie przyjeżdżali już do mnie, jako, że dzieci bardzo lubią zapychać wszelkie otwory kanalizacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×