Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Psycholog Kraków pilne

Polecane posty

Gość gość

znacie jakiegos psychologa, krakow i okolice? w miare tani, dyskretny, dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cos wiecej? ile masz lat,jakies choroby stwirdzone - znajomych pytales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 lat, nie bede pytal znajomych bo mi glupio a nie chce tez isc do pierwszego lepszego. wiesz - facet zawsze powinien byc twardy itp. ostatnio(kilka lat) nie uklada mi sie chce z kims pogadac tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no z psychologiem to trzeba z polecenia,jest kilku ok w krak. znajoma byla u slebody - babeczka spoko, ceny dobre, no i lokal ponoc przyjemny, bo niektore to samym wygladem odstraszaja. nie przejmuj sie, pouklada sie - jestem kobieta i nie uważam ze faceci musza byc zawsze twardzi :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borykasz się z problemem, który odbiera Ci radość i jest ponad Twoje siły? Gorąco polecam : psychorada.pl/aff/aneta20/ Profesjonalni psychologowie udzielają pomocy przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merryMe28
Podbijam pytanie. szukam kogoś z powołaniem, kogoś kto będzie chciał mnie zrozumieć, kto nie będzie oceniał z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko1y
W Krakowie jest (podobno) wielu dobrych psychologów. Z moimi problemami byłam już u 3. Ze zmiennym szczęściem. Pierwszego znalazlam na NFZ (to długa historia, w skrócie: źle trafiłam). Drugim był Pan B. Perczak - miał dobre opinie w sieci. Było ok (znacznie lepiej niż za 1 próba) ale spotkania nie przyniosły efektu przez dłuższy czas. Przerwałam terapię po kilkunastu spotkaniach. Później dłuższa przerwa w której w moim życiu się sporo działo... Jednak nie dawałam sama rady. Znalazłam panią B. Biernacką i dopiero ona mi naprawdę pomogła. Moja porada: jeżeli po pierwszej wizycie czujesz że dana osoba ci nie pomoże, to szukaj dalej. Nie ma sensu się męczyć i płacić za coś co Ci nie pomaga. Wiem że terapia wymaga czasu i na efekty trzeba czekać ale też trzeba się zdać na intuicję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×