Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzostarygość

Hmmm...nuda?

Polecane posty

Wreszcie ktoś do niego przemówił stary a taki głupi że trzeba lafiryndy żeby posłuchać. ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywa Ewa
Nudna, nie nudna. Zaiste od hologramów bardziej preferuję obecność prawdziwych, namacalnych... Pomimo całej sympatii. Dupa zarabia na kserze cycków, na targu dobrze schodzą, jak naleśniki. W Berlinie nie byłam. Mój dom murem podzielony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że to nie do mnie bo straszne rzeczy wpisujesz ohhh Gdzie ta Mądra:-(:-(:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSG 😘 Jakaś wilgotna bryza, z rana padało, teraz słońce trochę prześwieca spomiędzy kłębiastych chmur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzostary  gość
Lafi masz 7/8-ych stratocumulus... To zwiastuje przejaśnienia Będziesz miała jeszcze ładną pogodę i dużo słońca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzostary  gość
Obiecuję:) Mówisz i masz:classic_cool: A jak temperatura wody w Zatoce? Można się kąpać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywa Ewa
Jacuś jestem na wątku "Hmmm...nuda" nie na "ekscytującym pożyciu sexualnym Jacka 81". Bawich*jkiem też nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzostary  gość
Wiadomo! Szewc bez butów chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tacy jesteście w realu to nie dziw że nie do jebani ;-);-);-) luz Kto pamięta to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam truskawki dlatego chciałem Cię rozebrać i galaretke wziąść proste ale smaczne czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! W dwa ognie szans nie masz (jakkolwiek by to rozpatrywać), jestem zwinna jak gazela, mam wyćwiczoną rękę i sprawne oko (dobrze, że jedno). A do pokera siadłbyś już rozebrany czasu byś oszczędził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z guuuupia jak się pojawi to zagram o śmierć i życie tutaj. .....jest jedyna z którą zagram o wszystko.......gra w szachy proponuje starzy ludzie to chyba wiedzą jak koń skacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ewa w gumę nie gram bo słaby jestem a rozebrać cię tylko zębami bo ręce mam czym innym zajęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj, kręcę biodrami po godzinę dziennie codziennie. Zębami? Wpierw w coś byś wygrać musiał. Na tę chwilę siedzisz nagi pochylony nad kartami. A ja mam jeszcze asa w rękawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×