Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzostarygość

Hmmm...nuda?

Polecane posty

Gość guuupia r b
Tacy sami ..a ściana między nami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Jacuś a dajesz gwarancję że jutro będziesz tak normalny jak dziś ?Lubię jak normalny jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trza iść na mecz Meksyk Chorwacja .....Mądra bardzo Cię lubię a.....Ewa jesteś dobra kobieta innych nie znam dlatego całuje w perełke Mądrą a Ewę w nosek ......bawcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gooopia zapytałabym.. skąd poranne łzy? ale przecież i tak nie odpowiesz. Ja nie ryczę, jak raz zacznę, to przestać nie mogę. Kiedyś płakałam, bo Holandia mecz przegrała (nie, nie jestem kibicem), tak mi ich żal było. Fajne chłopaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz trzeba pisać "w ciemno" dopóki licznik nie przesunie się na 1081, bo dopiero wtedy da się wyświetlić 37 stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuś, tak się zbijałeś, że podaję swego maila, a teraz sam podajesz i prosisz Rogatą o napisanie? Ale cipa z Ciebie. Co z Ciebie za facet? Tyle razy już znikałeś i miałeś nie wracać, a pojawiasz się jak bumerang. Jesteś niesłowny. Tak robi prawdziwy facet? Większej cipy jak Ty nie widziałem. Zejdź do swojej krypty, wbij sobie kołek osikowy, czy zabetonuj się, ale już tu więcej nie wchodź. Bo już nie zdzierżę więcej Twojego trupiego fetoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
E nie ma co ..Poranek minął a noc jest od tego by ,no właśnie baby co nocą robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to co? szukamy kwiatu paproci, a potem tańczymy nago przy ogniskach... to dziś jest TA NOC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Toledo miej litość.. wrociłeś na dobre czy tylko wpadasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
LAF ja do lasu mam blisko .. tylko zimno na to by nago..może włosiem się okryje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie lepiej jak już go więcej tutaj nie zobaczę, ale moje sandały są bardziej słowne od niego, więc niestety pewnie się tu pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Wiem wiem litościwy panie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guuupia r b
Ewa optymistko..jagody już są pojeść można :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×