Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imię dla dziewczynki Mia

Polecane posty

Gość gość

Podoba Wam się? A może jest pretensjonalne lub kojarzy się z tzw. patologią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadne imie nie powinno tak sie kojarzyc.Moze sie tylko podobac albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jest pretensjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne imie,teraz popularne w Europie.Nie martw sie ktoś na forum zawsze napisze cos ohydnego jednak trzeba sie kierować swoim gustem,to bedzie twoje dziecko a nic obraźliwego w tym imieniu nie ma,z żadnego nie wolno sie śmiać ,w latach 80 pretensjonalnie było Julia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię bardzo ładne ale raczej nie dla dziecka żyjącego w Polsce. I trzeba wziąć też nazwisko pod uwagę. Mia Nowak niezbyt brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu gdzie mieszkam, bardzo popularne imię. W Polsce ze względu na pisownię i samo brzmienie może zostać przyjęte z niechęcią ale z drugiej strony to rozumiem bo polska pisownia bardzo różni się od krajów Europy zach a samo imię z niczym poza miauczeniem kota się nie kojarzy. W Polsce jest tradycja nadawania imion które coś znaczą bądź mają swoje korzenie a taka Mia nic dla przeciętnego Polaka nie oznacza, jedynie obco brzmiące imię z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beZnadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladne, mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam znajomych, którzy maja córeczkę o imieniu Mia. W sumie oryginalne ale ladne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne dziwne imię, oryginalne na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w ciąży i tez chce dać tak na imię swojej córeczce. Tylko jest problem, ja mieszkam w USA(puki co) i tu to imię jest znane ale w Polsce to chyba ludzie nie bardzo podchodzą do imion oryginalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladne, ale dziewczynki Polki bym tak nie nazwała, bo to dość egzotyczne imię:-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naoglądałaś się zbuntowanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładne. a jak to się odmienia w dopełniaczu - idę do Mii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samas patologia ty wyzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maru89
wspólnie z moim partnerem chcemy właśnie tak nazwać nasze dziecko które ma przyjść na swiat już w LISTOPADZIE Jestem Polką, jednak jej tata już nie, ze względu na jej egzotyczny wygląd który zapewne odziedziczy po tacie i nazwisko które również nie jest polskie szukaliśmy imienia które jest akceptowane w PL (imieniny). Padło na na małą Mi :) czyli Mia. Imię jest śliczne, delikatne a już na pewno nie pretensjonalne. Mia to zdrobnienie od imienia Maria jakby ktoś nie wiedział pochodzenia szwedzkiego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam suczke o tym imieniu.Piekne dla psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po polsku to się chyba będzie wymawiać "mia" a nie "mija"? Trochę dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Mam suczke o tym imieniu.Piekne dla psa xxx ale jesteś głupia, dałaś psu ludzkie imię, a syna jak nazwiesz? Burek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne imie , chcemy tak dać z mezem naszej córeczce . Nie jest długie , jakieś wymyślne jak Michael , Jessica , Leah . Bardzo nam się podoba bo jest króciutkie i pasuje do naszego nazwiska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mia <3 bardzo ładne imie ! To rodzicom ma się podobać , Chodź nie polskie imie to nie jest trudne w wymowie albo jakieś wymyślne jak inne które teraz nadają w Polsce dziecku . Innym się nie musi podobać , zawsze się znajdą ludzie którym imie sie nie podoba i będą krytykować . Potrafią to robić nawet jeśli chodzi o Polskie imiona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mia piękne i nasze ulubione. Nasza córeczka niebawem przyjdzie na Świat i tak właśnie będzie miała na imię. Dodam zeJesteśmy Polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beda ja przezywac Zmija, gratuluje. Tyle jest pieknych polskich imion a wy wybieracie jakies amerykanizmy. za 100 lat beda w Polsce same Dzesiki, Brajany, Mie. no wlasnie jak to odmienic? Mie? Mije? kiedya walczono zeby jezyk polski nie wymarl a teraz ludzie sami sie go wyzbywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mia, twoja uroda mija. A tak poza tym niektórzy mogą mówić Mia (tak jak w Polsce się mówi bio) a nie Mi-ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze wyżej jakas kobieta chce tak dać małej Murzynce . Ale w typowo polskich rodzinach, co was opętało? Jak to odmieniać -Mia Mii Mii Mia itp .? NIKT nie będzie wołał Mi-ja tylko Mia . A raczej Miaaa .Odmieniać będą "idź do tej Miiiiiii " . "Miamia " dziecko tak w szkole będą wołać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne imię!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne, krótkie, bardzo popularne. Moja córka będzie nosić imię Valentina ;) Mam nadzieję, że za rok czy 2 nie stanie się równie popularne jak Julki, Zuzia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jak Siwiec tak dała córce to pewnie zaraz będzie wysyp Mii czy nie wiem nawet jak to odmienić w liczbie mnogiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×