Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dziuubeka

paznokcie manicure inspiracje

Polecane posty

Gość dziuubeka

hejoo jestem paznokciomaniaczką :D i szukam cały czas stron,gdzie są fajne fotki z manicure ze wzorkami albo innymi fajnymi pomysłami jak macie coś fajnego to poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśkawa
ja śledzę głównie blogi i różne stronki na fejsie typu 1000 sposób etc, ostatnio jakoś najbardziej wpadł mi w oko https://www.facebook.com/klubmilosniczekpieknychpaznokci porady są ok, czasem robią jakieś konkursy, ale najlepszą mają galerię z manicurami, która jest regularnie uzupełniana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuszka_
klub miłośniczek pięknych paznokci <3 to brzmi idealnie dla mnie. Ja sie inspiruje czesto gwiazdami po prostu, zawsze cos fajnego mozna podpatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka Kyś
Fajne wzorki można zrobic w http://artnail.pl/ :) I profesjonalnym sprzętem do paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam jakichś wiosennych inspiracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weikta
Przecież w internecie jest naprawdę od groma inspiracji. Zaglądnij na przykład na fanpage Semilac, ja często inspiruję się zdjęciami, które tam się pojawiają:) Zresztą, do robienia hybryd też używam ich produktów ;) może kiedyś moje pazurki się tam pojawią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypierdek
czy jedna z drugą ma ogólne pojęcie do czego służą szpony ? jeżeli uważasz, że szpony są tylko do pokazywania to jesteś głupsza niż przewiduje polska Konstytucja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednim salonem kosmetycznym zajmującym się stylizacją paznokci polecam wybrać się do maniq.pl we Wrocławiu. Tam odmienią wygląd waszych paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama również szukam inspiracji głównie w sieci. Polecam inspiracji szukać na dwóch serwisach takich jak instagram jak również pinterest, jest na nich bardzo wiele przykładowych wykonań (aczkolwiek w ostatnim czasie wolę paznokcie gładkie, oryginalne wzory wolę w letnich miesiącach...). 

Sporo fajnych wzorów jest też na stronie Provocater https://provocater.pl/inspiracje - zarówno tych bardziej skomplikowanych jak i prostych.

Jak mam ochotę na coś ozdobnego i jednoczesnie nie mam czasu na malowanie sobie pazurków, to po prostu kładę sobie na nie syrenkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×