Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

parownica,myjka parowa

Polecane posty

Gość gość

Witam,bardzo proszę o doradzenie mi w kwestii zakupu parownicy.Czy rzeczywiście czyści tak skutecznie i którą wybrać?Nie mam dużo powierzchni płytkowych,więcej drewna ale czytałam,że drewno też można od czasu do czasu potraktować tym urządzeniem.Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam Karcher sc3 i po pierwszych kilku dniach fascynacji wylondowala na szacie w kartonie na codzień nie przyatna chyba ze jesteś alergii lub musisz zachować wysoką sterylnosc w domu z jakiegoś powodu osobiście ponownie bym nie kupił bo 600zl kosztowała a lepsze efekty uzyskasz i szybciej w większości przypadków kozystajac z chemi . Przydaje się do dezynfekcji np. Zabawek dla dziecka jak co jakiś czas . Bardzo przydatne przy myciu okien a dokładnie sam i zakamarków . Nie usuwa kamienia po wodzie w rogach . Można myć spokojnie panele nic się nie dzieje Jak robi się to z głową. Ogólnie nie polecam mało przydatne w domu . Tradycyjne metody skuteczniejsze i szybciej się sprząta ale z chemią . Jako gadżet i zabawka urozmaicenie sprzątania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w zależności jakie kto ma wymagania.... ja mam np kwatery prywatne we władku to w sezonie mam prania i prsowania po kokardy....zakupiłam taką parownice do prasowania z tej strony http://www.aatrenkar-karcher.pl/ i mi to naprawdę bardzo ułatwia pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam usługi mycia parowego i uważam, że w 100 procentach są godne polecenia. Sprawdzają się znakomicie, można powiedzieć, że chyba nie ma brudu któy dałby im radę no i co ważne, są świetne w przypadku alergików. Ja mam dzieci z alergią no i musze się ratować takimi usługami jak http://paraipiach.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam kercher sc 3 i sprzątam nim raz w tygodniu łazienkę ,oprócz tego przy myciu okien bardzo ułatwia i przyspiesza pracę, jak mam więcej czasu i ochoty to zmywam też nim podłogi . Świetnie się sprawdza wiosną do czyszczenia zakurzonych dziecięcych rowerków, samochodzików lub innych bibelotów trzymanych w garażu , czasami też czyszczę podeszwy butów np. w adidasach bardzo ładnie wybiela podeszwę oprócz tego używam go do czyszczenia zmywarki pralki itp . Podsumowując jeśli masz do wydania 600 zł to jak najbardziej polecam jednak wiadomo że wszystkie te rzeczy można zrobić przy użyciu chemii i też będą tak samo czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×