Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziadek i ojciec chcą mnie wyswatać a mnie to męczy

Polecane posty

Gość gość

Mam 26 lat, jestem samotną matką. Na I roku studiów urodziłam syna, mój synek ma teraz 6 lat. Poznałam przystojnego faceta (syn znajomego mojego ojca i dziadka). Mężczyzna przystojny, zaradna, ma własną kancelarie notarialną. Spotykam się z nim od dwóch lat. On mi się już kilka razy oświadczył. Mój ojciec i dziadek wpadli ostatnio na pomysł że facet powinien mnie gdzieś zabrać. I ten postanowił że w lipcu pojedziemy do Hiszpanii na dwa tygodnie. Ja jestem przerażona bo słyszałam jak mój ojciec radził mu żeby nie zabierali tam mojego syna tylko żebyśmy tam byli sami. Jeszcze doradziłby żeby mi tam najlepiej zrobił dziecko. Ja z nim sypiam ale biorę tabletki, niestety ojciec i dziadek ostatnio przeszukali mój pokój i znaleźli środki antykoncepcyjne. Rozmawiali ze mną na ten temat że już pora wyjdź za mąż i urodzić jeszcze dwoje dzieci. Jak ojcu powiedziałam że poród boli to powiedział mi że gadam babskie głupoty jak moja matka. (Rodzice są rozwiedzeni właśnie z tego powodu że moja matka nie chciała mieć więcej potomstwa po tym jak mnie urodziła, ja zostałam z ojcem i jego rodziną). W dodatku teraz wyszła moja ciotka ze szpitala psychiatrycznego i powiedziała mi bym uważała na swojego tatę i dziadka (jej ojca i brata), bym lepiej pilnowała swojego syna bo gdy nie będę robić według ich widzimisię to wsadzą mnie do psychiatryka i odbiorą prawo do dziecka. Mój dziadek umieścił moją ciocię w szpitalu psychiatrycznym i dostał prawo do opieki nad kuzynem, którego wychował. Chłopak ma teraz 18 lat i jest pod stałą kontrolą dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i za długie. Streścij! Qrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie przyszedł mój facet. Mój ojciec, dziadek i facet piją piwo. Ja w chwili obecnej zamknęłam się u siebie i nie wiem co dalej... mężczyzna naciska na ślub. W dodatku mój synek powiedział mi że idzie do dziadków na noc. Obawiam się że oni go chcą wysłać tutaj do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich bzdur dawno nikt nie wymyślał. Żeby wsadzić kogoś do psychiatryka trzeba mieć bardzo ważne powody, a nie widzimisię, że ktoś nie postępuje zgodnie z czyimiś oczekiwaniami. Mąż mojej koleżanki miał ciężką schizofrenię a ona nie mogła NIC zrobić, dopiero jak się sam zgodził na leczenie w szpitalu to go zabrali. Wiele osób naprawdę agresywnych i groźnych dla otoczenia żyje w domach, bo NIE MOŻNA na siłę zabrać ich na leczenie. Masz 26 lat, weź się za siebie i zamieszkaj osobno, będziesz żyła po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×