Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie studia podyplomowe opłaca się wybrać?

Polecane posty

Gość gość

Obecnie kończę studia mgr i bardzo chętnie poszłabym na podyplomówkę ale kompletnie nie wiem co opłaca się teraz studiować. Oczywiście mam namyśli studia humanistyczne. Co według was opłaca się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konczysz studia i nie wiesz co chcesz w życiu robić, w jakieś branży pracować? dziwaczne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naminda99
A moim zdaniem dziewczyna dobrze kombinuje. Rynek pracy każdy wie jaki jest a jednak warto jest mieć dodatkowy zawód w kieszeni. Masz dwie opcje: albo kontynuować doświadczenie jakie zdobyłaś na studiach albo wybrać coś innego. Zastanawiałaś się moze nad marketingiem internetowym ? Takie studia są na przykład na WSNHiD w Poznaniu ( tutaj możesz się zapoznać z programem: http://www.wsnhid.pl/marketing-internetowy-w-praktyce.html ). Bardzo ciekawy dział - na pewno trzeba mieć tam pewne umiejętności humanistyczne ponieważ musisz umieć dobrze pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że wiem co chcę robić w życiu i gdzie pracować. Ale to nie znaczy od razu,że wiem co opłaca się wybrać żeby zaprocentowało w przyszłości. Chciałam poznać wasze zdanie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mam rozumieć ,że wy też nie wiecie co w obecnych czasach opłaca się studiować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kielnia, szmata i łopata - w tym jest przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Warto studiować to co będzie sprawiać nam przyjemność lub co jest zgodne z naszym wykształceniem. Dobrze też zastanowić się jacy pracownicy są poszukiwani na rynku pracy. Co do studiów podyplomowych to zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą szkół WSB. W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych kierunków, z których każdy zainteresowany wybierze coś dla siebie. Dodam też, że zapisując się na studia podyplomowe do 11 sierpnia można zaoszczędzić aż 600zł. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że się opłaca! Wcześniej, gdy byłam czy to na studiach licencjackich czy na magisterskich to sądziłam, że właśnie na magisterce skończę, bo byłam zmęczona studiowaniem, projektami, nauką i tak dalej. Od tego czasu minęło trochę czasu, a ja...? A ja studiuję na studiach podyplomowych :D Jestem z siebie bardzo dumna, bo studiuję kierunek związany z moją pracą zawodową, a jest to Zarządzanie BHP na UTH w Warszawie. Więc jeśli masz okazję iść na studia podyplomowe, to śmiało skorzystaj z tej szansy! Bo możesz dzięki temu podnieść swoje kwalifikacje, a poza tym to niebywała okazja do poznania nowych ludzi i do zawarcia nowych znajomości. Jak dla mnie studia podyplomowe to same plusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po magisterce tez zamierzam isc na podyplomowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaK2
Wybrała bym sie z chęcia na jakies podyplomowe żeby nowych doświadczeń nabrać akurat jestem po magisterce już kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od podyplomowki lepsza policealna. Zawod i kwalifikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mariolo, zatem na studia podyplomowe zapraszam Cię serdecznie do oddziałów Wyższej Szkoły Bankowej. Pełna ofertę oraz wykaz dostępnych kierunków znajdziesz na stronie http://www.wsb.pl/studenci/studia-podyplomowe/kierunki?destination=kierunki-podyplomowe Dodam, że warto zapisać się na nie w terminie do 10 sierpnia. Można wtedy liczyć na 600 zł oszczędności: 300 zł zniżki w czesnym oraz 300 zł dzięki zmniejszonej opłacie wpisowego wynoszącej 100zł. Zapraszam! Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleśka001
Dziś studia podyplomowe to okazja na zdobycie nowego zawodu. Sama skończyłam w zeszłym roku magistra z rachunkowości i teraz myślę o podyplomówce z zakresu podatków. Gdzie warto wybrać takie studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Uleśka001 właśnie ruszyła rekrutacja na studia podyplomowe w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Studia z zakresu podatków możesz podjąć m.in. w oddziałach w Gdańsku, Gdyni, Opolu czy Wrocławiu. Szczegóły oferty oraz kierunków studiów znajdziesz na stronie http://www.wsb.pl/studenci/studia-podyplomowe/kierunki?destination=kierunki-podyplomowe Dodam, że zapisując się do 30 kwietnia, możesz zyskać 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam! Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NonkaJa
Czy znizka obowiązuje tylko w jednym semestrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! NonkaJa, zniżka w kwocie 600 zł rozliczana jest w opłatach w całym okresie trwania studiów. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NonkaJa
Dziękuje za informację, a czy jest mozliwość ratalnego opłacania studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! NonkaJa oczywiście, że tak. Za studia podyplomowe 2-semestralne możesz zapłacić w 2,8 oraz 10 ratach; 3-semestralne w 3 ratach; 4-semestralne w 4 ratach. Można także, za każdy rodzaj studiów dokonać wpłaty w całości. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkamorus
Ja wczoraj zapisałam się na podyplomówkę Big Data na WSB w Gdańsku. Kierunek niełatwy, ale wg mnie przyszłościowy. Interesuję się tym tematem i naturalne dla mnie było po magisterce wybrać właśnie takie studia. Cieszę się, że będę mogła studiować blisko domu. Odejdą koszty dalekich dojazdów jak na magisterce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka_D
Oferta studiów podyplomowych w Polsce jest nie tylko coraz bogatsza, ale także coraz ciekawsza. Widać wyraźny wzrost popularności takich studiów. Warto pamiętać o tym, że obecnie można także zdobyć dofinansowanie studiów podyplomowych. O warunkach, jakie trzeba spełnić, aby je uzyskać i o wiele więcej informacji o studiach podyplomowych można znaleźć tutaj: https://www.studiapodyplomie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartaa
Takie które dokształcają jest wiele do wyboru ja akurat bym postawiła na WSB bo kończyłam tam magisterke ale dalej mi mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goslinka
WSB oferuje jeszcze tę zniżkę 1000 zł? Znalazłam w waszej ofercie interesujący mnie kierunek, ale niestety po czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Goslinka, promocja zniżkowa trwa nadal. Jej warunki pozostają takie same jak w kwietniu. Wystarczy, że aplikujesz w terminie do 31 maja. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosianowak33
Czy absolwenci WSB też mogą liczyć na zniżkę przy kontynuacji nauki na studiach podyplomowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padafa
A te wszystkie promocję to do kiedy i do kiedy maksymalnie trzeba złożyć papiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Gosianowak33, jako absolwentka WSB, możesz liczyć na zniżkę w kwocie 1200 zł: dzięki 800 zł zniżki w czesnym oraz 400 zł zniżki we wpisowym. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Padafa obecnie promocja zniżkowa została przedłużona do 30 czerwca. Aplikując w tym terminie możesz zaoszczędzić 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. O kolejności przyjęcia na studia decyduje data zgłoszenia. Sama rekrutacja potrwa do wyczerpania wolnych miejsc na danym kierunku studiów. Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijda
Czyli jak robiłam np magisterkę na WSB to jak pójdę na podyplomowe to dostanę zniżkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietka31
Ja znalazłam dla siebie odpowiedni kierunek. Od dłuższego czasu interesuję się ochroną danych. Teraz w związku z RODO chcę usestymatyzować swoją wiedzę na podyplomówce w WSB w Bydgoszczy. Wybrałam kierunek Inspektor ochrony danych osobowych w praktyce ( RODO) https://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki/ochrona-danych-osobowych-w-biznesie-i-administracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×