Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak pomoc mamie?

Polecane posty

Gość gość

no wlasnie, jak? mieszkam daleko, jestem juz dorosla a mame wlasnie zostawil ojciec. tak sobie poszedl po 25 latach. jak mam jej pomoc? jest zalamana. moze jakas kobieta, ktora to przeszla jest w stanie mi poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przez te 25 lat nie przyszło ci do głowy jak pomóc ojcu? Nie mogłaś nie widzieć jak się nad nim znęcała i mu dokuczała. Wyobraź sobie jak bardzo musiała mu dopiec, że wreszcie rzucił to wszystko w cholere. A mamie możesz pomóc tylko w jeden sposób: musisz wrócić do domu, żeby miała po kim jeździć. I zabierz swojego męża jak go masz - będzie miała komu kołki na łbie ciosać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej gościu powyżej słońce Ci poszkodziło ,padło Ci na dekiel ,nie znasz sytuacji a ujadasz jak potłuczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj autorko czy Twoja mama używa internetu bo jest taki temat życie po rozwodzie na życie uczuciowe ,tam piszą kobiety właśnie w takiej sytuacji jak Twoja mama ,może poczytać jak sobie radzą oraz otrzymać wsparcie ,wskazówki.Ostatnio mamy tam trola ale niech sie nie zraża ja tam jestem od 4 lat ,staram się pomagać bo kiedyś ten topik wiele mi pomógł Ja jestem sama od 7 lat po 30 latach małżeństwa a moją winą było to ,że nie miałam 30 lat jak jego lafirynda ..Jeśli bedziesz miała pytania służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak c**ę miałaś na pokaz ,to teraz nie rozpaczaj tylko ją oglądaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dobrej żony nikt nie odchodzi. Tak sobie odchodząc. Raczej. Chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×