iga5510 0 Napisano Czerwiec 23, 2014 Witam! Mój problem dotyczy poczty o2(tlen) . Po zalogowaniu się nie mogę odtworzyć wiadomości , ani wykonać żadnych innych funkcji dostępnych na poczcie. Na innych urządzeniach z przeglądarką Google Chrome wszystko działa prawidłowo. Nie mam pojęcia w czym tkwi mój problem , gdyż wcześniej wszystko było w porządku. Proszę o nakierowanie mnie jak rozwiązać mój problem. Z góry dziękuję ! Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach