Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość LeSay

Niespodzianka dla byłej.

Polecane posty

Gość LeSay

Witam. Nie za bardzo wiem w którym dziale się coś takiego powinno znajdować więc już z góry przepraszam jeśli źle trafiłem. Otóż... Jest sobie dziewczyna z którą byłem ponad półtora roku. Niecały rok temu się rozstaliśmy przez moją w sumie głupotę lecz szczegółów zdradzać nie będę :) Obiecałem jej pewną rzecz... Miejscem naszego pierwszego pocałunku , pierwszych nieprzespanych nocy , w końcu miejscem gdzie padły słowa czy zechce ze mną być były 3 bardzo skromne ławeczki i stół. Żadna profesjonalna robota kilka desek , troszkę więcej gwoździ. Co w tym miejscu takiego magicznego ? Było idealnie umiejscowione. Kawałek od cywilizacji , na łąkach , dookoła tych ławeczek rozmieszczone były drzewa oraz płynęła sobie rzeczka :) I akurat w tym miejscu powstało takie jakby zalewisko nie wiem jak to nazwać. Jednak po ławeczkach pozostały tylko dziury w ziemi. Zniszczyłem je ja sam. Najpierw myślę potem robię , więc obiecałem jej że te ławeczki odbuduje. I akurat na 25 lipca , czyli dzień w którym oficjalnie zaczęliśmy być razem. I tu jest pies pogrzebany... Kompletnie nie wiem jak to ugryźć. Chce stworzyć to wszystko od początku . Musze dobrać drewno do zrobienia ławek. Chce aby były proste w swej budowie czyli 2 kołki i 2 deski na długość ok 1,2m. I do tego stół. Też prosty. Jednak jest tu pewien haczyk gdyż chciałbym aby blat był z pojedynczych desek. Mam w głowie pewien pomysł... Chciałbym wypalić na tym drewnie słowa. Ale i tu mam problem gdyż kompletnie nie wiem jak to zrobić. Mam w rodzinie stolarza więc zagadałem z nim jednak On już się tym nie zajmuje. Jesteście w stanie mi jakoś doradzić ? Tak mniej więcej wygląda "projekt" jak i to miejsce. http://zapodaj.net/012b1cf49f7e0.png.html http://zapodaj.net/bf47ba1043452.png.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×