Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jakich czereśniaków dziś rano spotkałam, aż mnie głowa boli

Polecane posty

Szłam do sklepu kupić sobie dobry soczek i go pić w domu, ide sobie wesoło, oczywiście w glanach i bluzce zespołu Megadeth, a poza tym w spódniczce i niedaleko sklepu stało 3 facetów, którzy z fizjonomii skojazyli mi sie z waldusiem kiepskim i jakaś prymitywna baba z nimi, ubrani byli w jakieś badziewne koszule rodem z lat 90 i mieli tępe wyrazy twarzy i jak mnie dostrzegli to jeden mówi "TE PA CO TO JEST" a po chwili "AVE SZATAN!" i debilny gromki śmiech całej tej gromadki. Ludzie koło 30 i zachowywali sie jak gimbaza. Skąd takie czeresniaki w królewskim stołecznym mieście krakowie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O boże ty jesteś z Krakowa :o porazka dla mojego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie poradzisz że wyglądasz jak plebs z blokowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glany i te szmaty na tobie okropnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to byli zapewne młodzi doktoranci a miny uczynili żeby bardziej podkreślić awersję do takich jak ty przypałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plebs z blokowiska chodzi podobnie ubrany do plebsu ze wsi, glany dobre do obory i w pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRolnik
Do nos taka jedno pszyjechało łońskiego roku. Ale my ji Megadeth zrobili. Asz ji sie tatułaż szatanski z pleców odklejuł.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie rozumiem jak niby twoim zdaniem subkultura metalowa łaczy sie z blokowiskami. Fani metalu mieszkają w bardzo różnych budynkach i miejscach, nie tylko blokach. "Plebs z blokowisk" - to wyrażenie kojaży mi sie z dresami i nie wiem nadal o kij ci chodzi. Wyjasnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pech, masz niewyjściowy wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tu wyjaśniać? Subkultury negatywne zawsze lęgną sie w blokowiskach,. Podobnie jak karaluchy. A jak karaluch mieszka w domu jednorodzinnjym, to wcale nie znaczy że nie jest karaluchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież glany są butami roboczymi, chodzisz na co dzień w butach roboczych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to są "subkultury negatywne"? "Przecież glany są butami roboczymi, chodzisz na co dzień w butach roboczych?" Nie tylko, sa też bardzo pomocne na koncertach metalowych, gdzie chronią przed zmiażdżeniem palców i są od ponad 30 lat obuwiem różnych subkultór, tudzież subkultury metalowej, do której moge być zaliczona. Ze wsi jesteś ze nigdy o tym nie słyszałeś i glany uważasz za obuwie robocze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Subkultury negatywne" to takie bandy debili, które łażą po mieście i szukają komu tu w łeb dać (np. skiny), albo od kogo by tu w łeb zarobić (metale i szatany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie wiesz że glany są butami roboczymi tym samym potwierdzasz że jesteś niedoinformowanym plebsem z bloków co nie zna historii butów roboczych potocznie zwanych glanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedShadow666
Ja też należę do subkultury metalowej, heh. :D Ale nie wydaje mi się żebym wzbudzała takie emocje negatywne, a przynajmniej nikt mnie w tenże sposób nie komentuje. Albo lecą pozytywne komentarze, albo wcale, widocznie w moim mieście panuje wyższy poziom kultury. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ból głowy polecam Ibuprom Max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi poziom kultury, jak nie ma kto dać w ryja metalowi. Phi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W podsumowaniu wyszło że sama jesteś niewyjściową czereśnią z blokowej piwnicy, hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzpiekla
Jakie zespoły lubisz oprócz Megageja? Wybacz, ale ten zespół jest niefajny :-P Szitgniot też nie. Prawdziwy metal to np Cannibal Corpse, Behemoth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UP bo mi sie podoba ten temat, lubie metali. Autorko powinnaś mi być wdzieczna że ci podbijam temacik, licze na jakiś rewanż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nouvelle95
"młodzi doktoranci"- :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co młodzi doktoranci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem dresem i co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerpedała i Behemłota nie lubie. Moja stara stopka: Słucham metalu, głównie thrash i death. Moje ulubione zespoły to: Exodus, Kreator, Slayer, Death, Deicide, Munic*pal Waste, Vader, Nile, Suicidal Angels, Skeletonwitch, Warbringer, Evile, Lazarus AD, Sodom, Destruction, Exumer, Tankard, Anthrax, Amon Amarth, Aura Noir, Blut aus Nord, Destroeyer 666, Skull Fist, Enforcer, Toxic Holocaust, Violator, Sepultura, Sarcofago, Kvelertak, Eluveitie. Mgła, Furia, Massemord. To już wiesz co słucham oprócz Megadeth? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod sklepem monopolowym stoją zazwyczaj politolodzy i filozofowie popijając podczas intelektualnych debat średniej klasy trunki pobudzające ich analityczno-humanistyczne umysły. Nie żałuj grosza, rzuć złociaka i zostań tym samym mecenasem sztuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie musisz obrażać Nergala, on jest w porządku. Z polskiej sceny death metalowej osiągnął najwięcej i wykreował swój własny niepowtarzalny styl. Jak lubisz Mgłe i Furie to polecam też Plage (no chyba, że znasz i Ci sie nie podoba... ale jest z******ta) oraz Kriegsmachine ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×