Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Testujemy

Polecamy tanie i dobre produkty spożywcze

Polecane posty

Hej, prowadzę bloga z testami produktów spożywczych i zauważyłem, że cena produktu często nie idzie w parze z jego smakiem i jakością. W naszych marketach na półkach leży cała masa produktów spożywczych, których reklam nie znajdziemy w TV, przez co są często znacznie tańsze, ale smakują lepiej (lub przynajmniej tak samo dobrze) jak ich bardziej znani konkurenci. Myślę, że fajnie będzie jeśli będziemy podawać tutaj przykłady właśnie takich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieuraczona
Ja z ogromu produktow chce wybrać te, ktore są najlepsze nie tylko smakowo. Nie wiem jak wy, ale ja na "E" bardzo zwracam uwage. Nawet mam na tel taka aplikację eFood, ktorą sprawdza jaki jest sklad produktow spożywczych. Zawsze można mieć ja przy sobie, co dla mnie jest bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - co dokładnie? Podawajmy tutaj konkretne produkty warte kupienia :). Nieuraczona - rozumiem, też zwracam na to czasami uwagę, ale to zależy od produktu. W przypadku niektórych (jak przekąski, dania gotowe, słodycze) raczej nie zwracam na to aż takiej uwagi, ale w przypadku innych tak. Na moim blogu staram się pokazywać także składy produktów, które testuję. Jeśli masz na ten temat wiedzę to daj czasem znać w komentarzach czy pod tym względem testowany produkt jest ok czy nie :). Wracając do tematu: Sok pomidorowy z biedronki w cenie 1,98, moim zdaniem godny polecenia (tutaj mój test: http://testujemyjedzenie.pl/sok-pomidorowy-melly-biedronki-test-opinie/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stepik
Najzdrowszy sok pomidorowy jest z pomidorów, a nie kartonowy, który ma termin ważności nawet i kilka miesięcy. Ale ogólnie jest smaczny. Tylko ciekawe czy sprawdzony taką aplikacją jak ta eFood okazałby się czymś kompletnie wypelnionym chemią? Jak ta aplikacja działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że wszystko robione w domu będzie zdrowsze niż kupowane gotowce, ale nie oszukujmy się, mało kto (by nie napisać nikt) ma czas i pieniądze by przygotowywać w domu wszystko od przypraw, przez soki i dania na konfiturach kończąc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaronowa
Ostatnio jadłam nowość od Wedla- tabliczkę WW. Pychota. Jak te wafelki, tylko w formie dużej tabliczki czekolady. Smak ten sam, ale wiele więcej przyjemności. Gruba warstwa czekolady i chrupki wafelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałem, że są WW w formie czekolady, będę musiał przetestować. Ja dziś na blogu testowałem pizzę Alfredo z Lidla. Całkiem fajna jak za takie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×