Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niechcemisienic

Wyrzucono mnie z urzędu pracy

Polecane posty

Gość niechcemisienic

Witam. dzisiaj miałam się stawić jako osoba bezrobotna w urzedzie pracy na spotkaniu grupowym informacyjnym ale tam nie poszłam i mniemam że mnie wyrzuca z urzedu na 3 miesiace, a od 1 lipca ktoś chce mnie zatrudnić na cały etat lub pół etatu do pracy . i teraz mam pytanie: -pracodawca chce uzyskac dofinansowanie do moich składek i ubezpieczenia zdrowotnego ( chodzi o te nowe przepisy w urzędach pracy) zacytuje: BON ZATRUDNIENIOWY - realizacja bonu zatrudnieniowego następuje na podstawie umowy zawartej między starostą a pracodawcą, w ramach której: ' pracodawca zobowiązany jest do zatrudnienia bezrobotnego przez okres 18 miesięcy; starosta refunduje pracodawcy część kosztów wynagrodzenia i składek na ubezpieczenia społeczne przez okres 12 miesięcy w wysokości 100 proc. kwoty zasiłku; pracodawca zobowiązany jest po zakończeniu okresu' Czy on nie dostanie tego dofinansowania bo jestem wyrejestrowana z urzędu? Czy to bez znaczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej musisz byc zarejestrowana jako osoba bezrobotna. a nie mozesz doniesc zwolnienia od lekarza, ze chora bylas i nie moglas sie stawic czy cus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechcemisienic
ale skad ja wezme od lekarza zwolnienie jak nie byłam chora tylko daty mi się pomyliły ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×