Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wytrysk jak u konia

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam chyba problem partnerki z którymi miałem kontak mowią ze strzelam spermom jak koń chodzi tu o iość ze jest jej dużo. wychodzi na to ze jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile tego jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak poniżej szklanki to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
filmik z górnego szeregu 4-ty Oceńcie czy to sperma czy mocz. Ja twierdzę, że na 100% mocz, gdyż płyn jest przezroczysty i jest go za dużo w stosunku do ew. spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwię się Twojej kopulantce/klaczy , że brzydzi się jak sikasz jej do cipki. Poza tym mocz ma odczyn kwasu i może sprawiać uczucie pieczenia/palenia, tak jak np. wylanie rozcieńczonego kwasu solnego na skórę, a śluzówka pochwy jest przecież delikatniejsza, zatem wrażliwsza na ból. W związku z tym mogę Cię zatrudnić w stajni zarodowej, płatne z dołu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyt.Jak poniżej szklanki to norma. DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Chłopie, norma u mężczyzny to >5ml a nie <250ml!!!! Widać, że chyba pracujesz w jakiejś stajni zarodowej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ,ze można ledwo znaczek nakleić! A tak poważnie ilosć spermy zalezy co jemy i pijemy.Do tego dużo siemenia.kisielu,galaretki itp....Dużo wody przez dzien wtedy mamy dużo spermy i jest smaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×