Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkanie na Białołęce

Polecane posty

Gość gość

Szukamy nowego mieszkania z dopłatą na Białołęce. Co polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiH
My kupiliśmy na Głębockiej 96 po niecałe 5,5 tys za metr z wykończeniem. Szukaliśmy większego bo rodzina nam się powiększa :) I tutaj nam dali jeden pokój więcej w porównaniu do dzielnic takich jak Żoliborz czy Mokotów. Jesteśmy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portale z wyszukiwarakami są dobre jak chcesz dokładną ofertę dzielnicy przejrzeć. Ten ma najwięcej inwestycji deweloperskich www.dompress.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewlew
Po 5500 sprzedaje Barc w Tarasach Dionizosa. Mieszkania o podwyższonym standardzie, nawet w garażach mają specjalne podłoże zamiast samej wylewki, i na MdM też się załapiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka F
Z tego co wiem, to z dopłatami sprzedawane były mieszkania na osiedlu Bliski Tarchomin. Nie wiem jak to będzie wyglądać teraz, ale właśnie teraz sprzedawane są mieszkania z ostatniego już etapu budowy. Wszystko można wyszukać na stronie osiedla. Jest nawet wyszukiwarka mieszkań na stronie http://www.bliskitarchomin.com/pl/szukaj.html?, więc można sobie samemu wybrać wszystkie parametry i sprawdzić, czy takie mieszkanie jest jeszcze dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sertka
Wolałabym osiedle Nowy Targówek jeśli już bo tam będzie niedaleko do stacji metra a to ogromny atut dla mieszkania, na pewno nie straci na wartości jeśli je kupisz i będzie się cieszyło powodzeniem jeśli zechcesz je wynająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się przymierzam do iwestycji http://www.apm-development.com.pl Nowy Marysin na Wawrze. Ta lokalizacja mi bardzo odpowiada, a też sama inwestycja jest świetna, no i dużym atutem jest fakt, że odpowiada za nią wiarygodny i doświadczony deweloper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białołęka to naprawdę super opcja :) Zielone tereny, spokój, cisza a wciąż dogodnie dla pracujących w centrum Warszawy.Kiedyś Janpul miał tam swoją inwestycję. Myślę, że warto sprawdzać ich ofertę na stronie. Teraz sprzedają Nowe Miasto Pruszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Nowym Mieście Pruszków jest teraz atrakcyjna promocja na 3 lub 4-pokojowe mieszkania :) To chyba dobra opcja żeby się zdecydować, o ile ktoś szuka czegoś większego. Co najważniejsze i co moim zdaniem jest największą zaletą tego miasta - tutaj możemy kupić o wiele większe mieszkanie na kwotę kawalerki lub 2-pokojowego mieszkania w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Białołęce Fabryka Domów na pewno buduje mieszkania. Trzeba by było się zorientować czy jeszcze są wolne, teraz o dziwo wszyscy wolą mieszkać w spokojniejszych dzielnicach niż ścisłym centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaFasolcia88
Białołęka prężnie się rozwija :) Ja z rodzinką zamieszkamy niedługo w inwestycji Nowy Park b.blisko mostu Północnego i tramwaju do metra :) Także bardzo cieszę się, że będziemy się tutaj przeprowadzać. Pojawiły się za to nowe problemy ;D Wykończenie, czy także kupujecie rzeczy do domu na Allieexpres? Możecie polecić sprawdzonych sprzedawców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×