Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie zgadzam sie!!

Polecane posty

Gość gość

Moja teściowa jest z najgorszych snów!!!Pomine fakt ze mąż ma już dziecko (nie był z eks w związku małżeńskim), ale do cholery ja z ego powodu mam nie mieć??Bo ona mi zabrania haha :/ Ja pracuje, mąż pracuje jeste okej.Stać nas na dziecko ..... ale co teściowa nie pozwala bo tamte go potrzebuje a ja mam ...jej słowa: zamknąć ryj i wyciąć sobie jajniki żeby mi się głupo nie zachciało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre, dobre.. ;) Domyślam się że mieszkacie na północ od śmietnika Suchego Janka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj jak nie masz nic do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma zgoda teściowej do waszych planów? pytacie się o zgodę na dziecko? nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że taka teściowa jest to wierzę, ale nie rozumiem po cholerę z nią w ogóle kontakt utrzymywać? nie dzwonić, nie odwiedzać, nie przyjmować w domu. mężuś ma ochotę, niech sam się z mamusią spotyka. jeśli podporządkuje się jej, zmienić męża, bo jego psim obowiązkiem jest być za żoną, nawet przeciwko matce. masz, problem rozwiązany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie...... powiem tak tesciowa przychodzi jak mnie nie ma.maz nie raz udaje ze nie ma go w domu.to na nic w tedy idzie po mlodego i wraca z nim.ale ..... mam nowe wiesci..wlasnie zrobilam test i mam dwie kreseczki .... mina mojej tesciowej bedzie bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Suchy Janek jak sie zdziwi ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ty?? A wes wal sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O!! NIE! Nie!! Ty sie walisz i zobacz w jakim bagienku wylądowałaś. Przecież na północ od Suchego Janka jest już tylko wieczny mrok i studnia bez pokrywki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiepszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre, dobre.. oczko.gif Domyślam się że mieszkacie na północ od śmietnika Suchego Janka. vvvv a na południe od Wściekłej Grażynci to pamiętam, że zawsze krowy się pasły - takie wielkie stado i waliło niesamowicie. Czy coś się zmieniło ostatnio? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.od kad dolaczyles gosciu smrod byl tak okropny stado zdechlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stado zaczęło zdychać odkąd ty się analfabetko tam pojawiłaś. Wystarczyło, że ryja przez okno wystawiłaś i krowa, która na ciebie spojrzała natychmiast padała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O cioooop laski o co wojna?? Nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Suchego Janka. I jego śmietnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×