Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania30tka

Z góry lodowej w wulkan seksu

Polecane posty

Gość ania30tka

jestem kobieta, moim probleme jest masa kompleksow i za dobry, za miły mąż, ktory nie umiał nigdy mnie z nich wyleczyć. Niedawno skończyłam 30 lat i postanowiłam się zajać sama sobą. Czy ktoś ma jakieś doswiadczenia z partnerka. ktora zmieniła sie z góry lodowej w wulkan ? Jakimi spodobami Tobie/Jej/Wam tos ie udało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wulkanem trzeba byc od zawsze. Uspionym moze, ale zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też starałam się długo zmienić swoje podejście , przy moim byłym partnerze stałam się jak kłoda ... Zakompleksiona , z małym poczuciem wartości i nie czułam się jak kobieta... W sumie budowałam wszystko na nowo , małymi kroczkami... Zaczęłam od spełniania swoich marzeń , pierwsze co poszłam do sklepu i kupiłam szpilki .. Które nie były zwykłe dla mnie ! Sexowne , wysokie , czarne .. Chodziłam w nich nago po domu , jak tylko mogłam .. tak żeby poczuć się dobrze w swoim ciele.. Później zaczęłam w nich wychodzić , i to że zwracalam na siebie uwage meżczyzn też mi wiele pomagało... Później odwiedziłam sex-shop. Zrobiłam małe zakupy, i postanowiłam troche rozwinąć swoją sferę seksualną ... Siadałam przed lustrem i bawiłam się , patrząc na to przyzwyczaiłam się do swojego widoku, polubiłam swoje ciało i się go nie wstydziłam .. Później pomógł mi obecny partner. Ale sądze ze w każdej z nas drzemie kocica , tylko trzeba jej pomóc.. Może zrób podobnie , zacznij od noszenia fajnej bielizny. Zebyś poczuła się lepiej, kobieco i pociągająco ! Jestem pewna , że reakcja Twojego partnera zmotywuje Cie !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×