Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wykorzystywanie na stażu z Urzędu Pracy

Polecane posty

Gość gość

Zostałem przyjęty na staż do Urzędu do wydziału w którym chciałem uzyskać doświadczenie. Wszystko było dobrze, dopóki szefowa nie zaczeła wysyłać mnie do zupełnie innego wydziału, a tam zaczeli mi narzucać obowiązki i opieprzać za wszystko. Szefowa była u mnie i powiedziała, że planuje mnie wyszkolić abym zastąpił kobietę która w tym beznadziejnym wydziale pracuje i niedługo pójdzie na l4, ponieważ jest w ciąży. Ja jej powiedziałem, że nie jestem zainteresowany, a ona wciąż mnie wysyła do tego wydziału. Ja mam inny program stażu, a ona łamie regulamin stażu. Co mam w takiej sytuacji zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś zapewne w Urzędzie Miasta albo Gminy bo tam lupią robić takie szopki. Powiedz tej szefowej, że masz wrócić do wydziału, który masz w umowie bo w przeciwnym wypadku zgłosisz to do UP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem na stażu, i mam stanowisko określone jako "pracownik kancelaryjny". Ale miejsce pracy jest określone ogólnie. Nie ma wyszczególnionego wydziału. Jeżeli ty też nie masz na skierowaniu wyszczególnionego wydziału, to teoretycznie mają prawo kazać ci pracować w jakimkolwiek wydziale. Oczywiście możesz zrezygnować ze stażu, ale wtedy wykreślą cię z ewidencji bezrobotnych na 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×