Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Phelps

Wspólna kąpiel

Polecane posty

Gość Phelps

Witam! Chciałbym moją lubę uraczyć wspólną kąpielą, z tym że jest to świeży związek i mam pytanie. Przygotuję ciepłą wodę, świeczki, alkohol i będzie super z tym, że kto ma wejść pierwszy? Jak to ma się odbyć z tym wchodzeniem do wody? Bo oboje się nie rozbierzemy w łazience ze względu na skrępowanie. Dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbierz się pierwszy , dziewczyna może będzie mniej skrępowana jak nie będziesz się wstydził tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli bedzie tylko swiatlo swiec, to nie bedzie was krepowala nagosc. Choc generalnie, jesli jeszcze sie nie oswoiliscie ze soba, to moze poczekaj z tym pomyslem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Phelps
Okej czyli oboje mamy wejsc do lazieneczki, ja mam sie rozebrac pierwszy, potem ona i oboje wchodzimy do srodeczka? To brzmi dobrze? Czy moze ona ma wejsc do wody a ja wejsc w samym reczniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko bez alkoholu bo się potopicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potem zapytasz ktory z was ma wyjsc pierwszy z wanny ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w środeczku łazieneczki nie zapomnij przygotować ręczniczków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 777
Taka wspólna kąpiel to coś wspaniałego. Szczególnie w takiej scenerii jak napisałeś. Przyciemnione światło zapachowe świece lampka szampana lub wina truskawki a do tego np róże położone to tu to tam. Taki wystrój łazienki z pewnością zrobi na niej wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż gdy był chłopakiem moim tez zawsze był i jest do dziś podczas kapieli.A jak mozna się krępowac skoro chcecie być razem?Mój maż byl i jest też zawsze podczas badań pochwy u ginekologa ,byl przy porodach.To Nasza intymność a nie moja i obcego faceta ginekologa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×