Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego niektórzy myślą że rocznik 1994 jest nieletni i chodzi do szkoły ?

Polecane posty

Niektórzy na tym forum pisza do mnie tak, jakbym miała 13 lat albo 16 i mają do mnie odzywki typu "odrobiłaś już lekcje?", "jak bedziesz dorosła, to..." itd. dlaczego nie potraficie liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie rozkwasiłabym ci łeb kijem bejsbolowym i rozciapciała twój mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ty nie potrafisz zrozumieć że wypowiadasz się jak 13 letnia smarkula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik 94
Ja jestem z rocznika 94 i nie uważam żebyśmy były na tym samym poziomie intelektualnym. Ludzie postrzegają innych, po ich elokwencji i sposobie zachowania. Także najlepszym roziązaniem będzie dorosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj napisałem ci czemu nie poszedłbym z tobą na randkę . Zaadoptuj moją wypowiedź do tego tematu bo nie chce mi się powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik 94
nawet prostym przykładem jest to o jakiej tematyce zakładasz post. I jeszcze raz powtarzam - sposób w jaki sie wypowiadasz przypomina mi jakieś rozważania na temat problemu skaczących jednorożców po tęczy ... ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no głównie o muzyce metalowej zakładam tematy, ten założyłam, bo jestem ciekawa toku myślenia ludzi, którzy mają mnie za gimnazjalistkę. Metafory niestety nie rozumiem, do czego niby sie odnosi. Wypowiedź z tematu o randce: "Nie, jesteś infantylna i masz przerośnięte ego. Ponadto nie potrafisz rozsądnie argumentować swoich wypowiedzi a co do zainteresowań to chyba wybierasz z tego co wymieniłaś tylko to co ci (celowo z małej litery) odpowiada. Na mnie sprawiasz wrażenie rozkapryszonej smarkuli." Ale czemu tak uważasz? To tylko jakieś ogólnikowe bluzgi bez argumentów, takie "nie lubie cie bo tak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bluzgi to by były gdybym cię od k..... wyzwał . Właśnie niewłaściwe używanie określeń i słów oraz agresja na każdą wypowiedź odmienną od twojego zdania robi z ciebie smarkulę w moich oczach .To by było na tyle a ty sobie to w wolnym czasie przemyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznik 94
w tej metaforze chodziło mi o to, że zamiast rozmyślać nad bardziej poważnymi kwestiami, to Ty roztrząsasz tzw. PIERDOŁY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dlatego ze jestes z 90 rocznika czyli gimbazjaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy urodzeni po 89 roku to gówniarzeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćteż94
Ja też jestem z 94, ale nie wyglądam (niektórzy mi nawet 15 dają), ani się na tyle nie czuję (bez kitu, umysłowo się chyba cofam), ale staram się zachować jakiś poziom, w miarę możliwości. Mam tylko dziwne poczucie humoru i lubię robić ludziom na złość, nie z wredności, po prostu to mnie bawi jak np mogę komuś coś ukryć albo jak ktoś się na ulicy wyjebał, hehe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×