Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Malina357

DRUGI RAZ W CIĄŻY BLIŹNIACZEJ: BYŁ KTOŚ..?

Polecane posty

Gość Malina357

Witam. 5 lat temu na świat przyszły moje kochane córeczki Helenka i Marika. Od wakacji 2013 roku razem z mężem myśleliśmy o jeszcze jednym i ostatnim dziecku. W styczniu dowiedziałam się że jestem w ciazy. W 10 tygodniu poszłam na usg. Lekarka mówi mi że będą tovznowu blizniaki ! Nie mogłam w to uwierzyć znowu blizniaki. Przeżywanie tego samego jeszcze raz? No nic. W 18 tyg. poszłam znowu na usg aby potwierdzić ciaze blizniacza. I tak będą to blizniaki. Potem lekarka mówi nam płeć. Mąż zaciska palce aby byli to chlopcy. I nagle padają słowa lekarki: Będą mieli państwo chlopca i dziewcxynke ! Huu ale się ucieszylam. Mąż po części też. Teraz to 6 miesiac ciazy i prawdę mówiąc czuje się świetnie! Obawiam się jedynie tego co przy pierwszej ciazy. Jak sobie poradzę z blizniakami. Wcześniej pomagała mi mama ale zmarła 3 lata temu. Boję się tego wszystkego. Mebelki, ciuszki to kolejna strata pieniedzy. Myślę pozytywnie i tak bardzo chce mieć już dzieciaczki całe i zdrowe. Są tu mamusie które miały podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×