Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Ile lat ma najstarsza osoba z którą dobrze sie dogadujecie?

Polecane posty

Ojciec mojego znajomego ma 46 lat i fajnie sie z nim dogaduję, jak z kumplem, bo też jest fanem muzyki metalowej, i to już od poczatku lat 80 i jeździ na koncerty :P Ogólnie prędzej dogadam sie z dużo starsza ode mnie osobą która ma podobne zainteresowania i podobne podejście do życia, niż osobą w moim wieku z którą nie mam wspólnych tematów do rozmowy.to kolejny dowód na to, że podział ludzi na pokolenia jest dośc sztuczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ja mam nieźle z psychą, bo najlepiej dogaduję się z dziećmi w okolicy 13 roku życia, a potem dopiero z dorosłymi osobami (takimi po 40tce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
njlpeiej dogdaję się z factami po trzcztedrziesttc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś napisac o ile jest najstarsza osoba z która się dobrze dogadujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubie z mlodszymi przebywac ald dogaduje sid z kazdym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moi najstarsi znajomi z którymi dobrze się rozmawia, maja po ok 10-12lat więcej ode mnie, ze starszymi już czuć różnice wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam przebywać z młodymi osobami, mimo że mam 25 lat to świetnie dogaduję się z dziećmi znajomych itd, zwłaszcza lubie gadać z chłopakami w wieku 10-15 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
też mam 25 lat ale jakoś z osobami poniżej 16 lat jakoś średnio mi się rozmawia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drania
ostatnio z ciocią która ma ok 70 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 25 lat, najstarsza osoba - tatełe , 30 lat starszy. a jeśli chodzi o dolny pułap to myślę, że z rocznikiem 94, bo sama się tak czuję, jakbym miała 19-20 llat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man
no ja mam tyle lat co broken i jakos z tymi młodymi po 15-17 lat gorzej mi się rozmawia. Najstarsi maja do ok 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już było
Pewnie Wam wyda sie to dziwne? Jestem po 70-e a najlepiej rozmawia mi się z młodymi ludzmi.Nie wdaje się w dyskusje z ludzi wiekowymi (w moim wieku) zwykle rozmawiają o chorobach, co ich boli i takie tam:D Cos w tym jest bo młodzi też chętnie przebywaja w moim towarzystwie.Podobno posiadam nowoczesne poglądy:D To miłe- duchem czujeęsie młodo. Mimo wieku nadal pracuję; z młodymi w jednym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najstarsze 2 osoby maja po 90 lat, mamy wspólne zdanie na temat polityki, kultury, wartosci zyciowych . Wspaniałe, madre osoby, z którymi rozmowa jest przyjemnoscią, a dodatkowo maja wiele doswiadczeń zyciowychi ciekawych historii do opowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×