Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja chcę być przy swoich rodzicach a narzeczony przy swoich

Polecane posty

Gość gość

Oboje jesteśmy jedynakami. Ja chcę być po ślubie przy swoich rodzicach, nie chce zostawiać mamusi i tatusia. Niestety mojemu przyszłemu mężowi to nie odpowiada bo on chce być przy swoich rodzicach, mówi że jest jedynakiem i oni chcą mu zapisać dom i całą ziemie na wsi, ja niestety sobie nie wyobrażam tego bym miała zostawić swoich rodziców, oni też nie. Poza tym kto mi przypomni jak powinnam się ubrać, że powinnam ciepły szaliczek ubrać w zimie jak nie moi rodzice, jestem w ciąży i moi rodzice przygotowują już pokoik dla mojego dziecka, kto mi pomoże, moi rodzice nastawili się już na to że będą mi pomagać. Czuje że jak urodzę to mama będzie u nas bywała codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdzielę ...kobieto ty lepiej nie wiąż się z nikim bo widać, że jesteś bardzo niedojrzała..... jak człowiek wiąże się z kimś to powinien przeciąć pępowinę rodzicielską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój facet to co??? jak będziemy u niego mieszkać to jego matka będzie ciągle dogadywać że nie umiem sprzątać po sobie. Ostatnio jak byliśmy u niej, zjedliśmy obiad to powiedziała mi bym odniosła po sobie talerz do zlewu lub pokazała mi jak najlepszy obsługiwać zmywarkę. Druga sprawa chciałabym przekazać dziecku swoje nazwisko, mąż zgodził się na to by połączyć nazwisko moje i jego jeśli chodzi o dziecko, nie wiem tylko czy w urzędzie wyrażą na to zgodę. Moi rodzice nie wyobrażają sobie tego bym od nich się wyprowadziła, ale niestety rodzice mojego partnera również nie widzą tego by ich syn miał być daleko od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz poczytaj komiks dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo jak nic,nie ma takich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci powinny mieszkać z rodzicami, to prawda, ale też dzieci nie powinny brać ślubu:P Dorośli z kolei biorą ślub jak są samodzielni i kiedy nie muszą trzymać się rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo yuhhyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×