Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Anka_F1

Budowa domu

Polecane posty

Gość gość
Sporą część budżetu pochłaniają materiały budowlane, dlatego jak już kupować to porządne produkty, zerknij na arsen24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do budowy domu i wykończenia polecam produkty ze sprawdzonego sklepu arsen24.pl zamawiam od nich i zawsze wszystko dostarczają na czas, bezproblemowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością przydadzą Ci się śruby i nakrętki. Również i tutaj warto postawić na jakość, która okaże się sprawdzona i godna zaufania. Ja na przykład kupowałem je prosto od Seclock https://seclock.eu/ , ich jakość zrobiła na mnie ogromne wrażenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dom wybudowała firma Gamebodm wybrałem projekt Gamebo 101 więc o nic nie musiałem się martwić polecam tą firmę zwłaszcza że maja wiele ciekawych projektów http://gamebodom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz dom budowała firma http://www.espiroproperty.pl/, mogę szczerze polecić, prawdziwi profesjonaliści :) Znają się na swojej pracy jak mało kto, są rzetelni i terminowi. Współpracę wspominamy super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zastanawiasz się nad budową domu warto zobaczyć ofertę http://gamebodom.pl zwłaszcza projekt Gamebo 101 jest świetny dla rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Super opcją jest teraz korzystać z oprogramowań do tworzenia wizualizacji projektowych jak na przykład Prescient. My korzystaliśmy i nadal używamy 

https://www.prescientco.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola

Ja budowałam dom modułowy, wyszedł mnie taniej a jest bardzo solidny i świetnie się prezentuje, korzystałam z usług firmy Hepamos, zdecydowanie polecam każdemu kto się zastanawia nad budową domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frank

polecę wam przy okazji specjalistów od dachów, jeśli szukacie fachowców z okolic szczecina to http://www.dekarze-szczecin.pl/ najlepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Budując dom przede wszystkim trzeba znaleźć sprawdzoną firmę, która będzie się tym zajmowała. Ja znalazłem taką firmę. Jeżeli planujecie budować się w okolicach Szczecina to zgłoście się do www.skybud.eu Pracują tam świetni fachowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasjo

Ja kupiłem materiały budowlane do remontu akurat na www.arsen24.pl jak dla mnie naprawdę świetny sklep z duuużą ilością produktów, można znaleźć wszystko czego potrzeba, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że przy budowie bardzo pomocny okazał się własny agregat. Mąż zamówił kruzera, zakup wyszedł dużo taniej niż wynajem, cena szybko się zwróciła a sprzęt jest z nami do teraz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek

Jeśli ktoś przy budowie domu byłby zainteresowany budową przydomowej oczyszczalni ścieków to polecam skontaktować się z firmą traidenis-pol. U mnie robotę wykonali świetnie. Wszystko dokładnie wytłumaczyli i cenowo też dobrze wyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzch

ja materiały zamawiałem przez Internet na arsen24 i byłem zadowolony, bo weszło kilka promocji i sporo przyoszczędziłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minnnax

Taki kontener wiele ułatwia w trakcie budowy domu.. Jak ktoś szuka dobrego producenta to polecam firmę BAMOR ze Szczecina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz

Dobry wybór chemii budowlanej macie w www.silikonowe.com.pl/ To sklep  internetowy więc łatwo i szybko dokonacie zakupów, a jak jesteście z Krakowa to zamówione rzeczy możecie  odebrać w magazynie na Dobczyckiej. Ja tak waśnie zrobiłem, jestem mega zadowolony bo mam wszystko co potrzebowałem i nie wydałem na to majątku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Na pewno oprócz samego domu warto pomyśleć nad ogrodem. Wiem, że to spory zakup, ale ja zdecydowałam się na jacuzzi - udało mi się trafić na super ofertę u ePraktyk.pl - mają jacuzzi Adam i Eva, które są prostu rewelacyjne! Nie dość, że piękne, to jeszcze bardzo praktyczne 🙂 Polecam kontakt z nimi, na pewno doradzą i pomogą w wyborze najlepszego modelu 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur

Znacie firmę All Concept Jakub Dalkowski? Dużo osób ją poleca, a szukam ekipy od zakładania podłogi. Szukamy już 1,5 tygodnia i nie możemy się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubaPP

Ciężko podać konkretną sumę, dużo zależy od tego co budujesz i jak. Na pewno materiały są teraz drogie a i robocizna też nie tania. Ja akurat miałem to szczęście, ze dużo prac mogłem wykonać we własnym zakresie. Jedyne co to zainwestowałem w agregat żeby nie wynajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrysss

Z tym zakupem agregatu to i ja trafiłem, kolega mi polecił bardzo dobry jak się okazało, wspominany wyżej i nie żałuję bo i cenę ma dobrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvvira

U nas też się przydaje podczas budowy, sami sporo robimy i nie wyobrażam sobie przez ten cały czas ciągnąć prądu od sąsiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Radomiak

A gdzie kupowany? Stacjonarnie czy warto pokusić się i zamówić przez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Jak jestescie ciekawi jak zbudowac dom od podstaw to zobaczcie co ja zrobilem w ciagu 3 miesiecy 🙂
bedziecieplo.pl/wznosimy-dom-jednorodzinny-cz-1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jemil

Przy budowie domu najważniejsze jest znalezienie odpowiedniej firmy, która się tym zajmie. Ja sam korzystałem z usług RS-DOM z Lublina i mogę powiedzieć że trafiłem na świetnych fachowców, na których można w pełni polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelek

My piasek i kruszywa na budowę braliśmy z kopalni kruszyw Topaz z pomorskiego. Bardzo w porządku firma, ceny rozsądne i szybka realizacja zamówienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franka

przede wszystkim porządne elektronarzędzia do budowy i do ewentualnych późniejszych remontów czy poprawek. U nas niestety firma budowlana pare rzeczy zrobiła nie tak jak chcieliśmy i wypięła się na nas z poprawkami, bo miała już inne roboty.. 😕 więc polecam Ci elektronarzędzia AEG, profersjonalny sprzęt, wiertarka udarowa w beton wchodziła jak w masełko, dodatkowo polecam wiadra na odpadki, toalete i porządnej jakości cement.. a przede wszystkim sprawdzoną firme budowlaną!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyggiii

Ja część narzędzi kupiłem, a te których używam sporadycznie wypożyczam (Budrent w Olsztynie). Wychodzę z założenia, że nie wszystko nam się przyda i nie ma sensu kupować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nigdy z mężem nie zdecydowalibyśmy się na samodzielne budowanie domu dlatego zdecydowałiśmy że nasz dom wybuduje firma Gamebodom według zaproponowanego przez nich projektu. Dom będzie ekologiczny i energooszczędny wiec z utrzymaniem nie będzie kłopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do budowy domu z pewnością przydadzą się elektronarzędzia. Bass Polska wyróżnia się nie zastąpioną ofertą w tej dziedzinie. Znajdziesz m.in. piłę tarczową, wiertarkę czy dalmierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×