Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pennyyyyy

10 mieś córka ciągle domaga się mleka

Polecane posty

Gość pennyyyyy

córa jest na mm. od 5,5 miesiąca ładnie przesypiała mi już noce, piła 3 butelki, kaszka i obiadek. od 1,5 mieś budzi się w nocy na mleko, a teraz jeszcze doszło domaganie się większej ilości butelek w dzień. gdybym jej dała, to nawet 4-5 butli, jeść nie chce, głową kręci, zaciska buzię, tylko mleko. teraz to wygląda mniej więcej tak: 6:00 mleko (po przebudzeniu nic innego nie akceptuje, do kaszki nawet buzi nie otworzy) 9:00 kaszka 12:30 - zupka (chcialaby mleko) 16:00 - obiad - drugie danie (dzis awantura o mleko, nie dałam, nie zjadła nic od 13:00) 18:30 - jakaś przekąska typu owoc, biszkopt 20:00 - mleko noc - mleko od 3 tyg wychodzą dopiero zęby - ma już 3, 4 wyjdzie na dniach. co robić? podawać ciągle to mleko aż jej przejdzie? ładnie już wszystko jadła wcześniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennyyyyy
dodam, że mleko niezagęszczone, wyczuje tylko trochę kleiku czy kaszki, koniec picia i ryk :/ za tydzień przechodzimy na nr 3 - podobno mają gęsciejszą konsystencję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna niunia :( Daj jej tego mleka jak chce. Co ci szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennyyyyy
dostała. dziś już 4 butelkę, a pewnie przed snem i w nocy będzie 5 i 6 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mleko. moj do dziś ma takie etapy, a w tym wieku co twoja też chciał tylko mleko. potrafi nic nie jeść i czekać na mleko. jak się przejje mlekiem to potem na nie patrzeć nie może i je tylko normalne posiłki. ja nauczyłam się słuchać potrzeb dziecka, widocznie czuje co mu potrzeba. wolałam dać więcej mleka w dzień niż potem w nocy. dziś mam wszystko jedzące 16 miesięczne dziecko od czasu do czasu mające wielką chęć na mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×