Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rosmary

bezpiecznie używać epapierosa

Polecane posty

Gość rosmary

Chcę przejść na epapierosa, jednak słyszałam sporo o tym że łatwo się przytruć nikotyną. Czy to prawda? Jak bezpiecznie go używać żeby tego uniknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przytruć nikotyną? kto ci takich bzdur naopowiadał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tikamthe
Można się przytruć nikotyną jeśli po 1. źle dobierze się moc liquidu - jeśli paliło się super lighty a wybiera się liquid 36 mg to można się przytruć. Można również wtedy gdy wybierzesz sobie jakiegoś papierosa no-name - on będzie przeciekał a Ty będziesz pić liquid zamiast go wapować. Jeśli jednak wybierzesz dobrego papierosa i dobre liquidy (te z niepewnego źródła bywają zanieczyszczone) to używanie e-papierosa jest bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie należy skąpić przy kupnie e-papierosa ze względu na jakość i trwałość wykonania w końcu chcemy aby służył nam jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosmary
Chcę kupić Ciggera Price na początek. Co do liquidów jeszcze nie wiem. Podobno trzeba wypróbować różne bo z każdej firmy inaczej smakują, nawet o tej samej nazwie. To prawda? Jakie najlepiej oddają smak zwykłego papierosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden nie odda smaku papierosa. I dobrze. To ma smakować, możesz wziąć tytoniowy, albo owocowy, o smaku papierosów przy wapowaniu się zapomina. Na szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej kupić MOD na pojemne baterie z Atomizerem 30ml pojemności. Co do liquidów rzeczywiście istnieje dosyć szeroka paleta do wyboru. Wcześniej paliłem z mocną dawką nikotyny o smaku tabaki, teraz już nie potrzebuje mocy, wystarczy 18mg jednak zmieniłem upodobania co do smaku i palę owocowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micke
A 18mg to nie jest moc? moim zdaniem to są mocne. Chociaż ja tylko "popalam" od czasu do czasu, od swojej drugiej połowy. Niektóre liquidy tak ładnie pachną owocami, że aż trudno sie powstrzymać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden nie będzie smakował dokładnie tak jak zwykły papieros. Ale wybór liquidów tytoniowych jest ogromny. Tyle że ja bardziej polecam inne smaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wszystko zależy od ceny e-papierosa. Fakt - niektóre są gorsze, a niektóre lepsze i sama się o tym przekonałam. Wybrałam www.green-smoke.com.pl ten sklep i na razie nie planuję zmieniać. A Wy gdzie kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety mozna sie przytruć. Bo epapieros smakuje tak, że osoba która tylko popalała analogi (powiedzmy 5 dziennie) zaczyna sie zaciagac jak nałogowiec , jeden mach co kilkanaście sekund. No i czasem mozna połknąc liquid - w tych gorszych epapierosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cis777
Ja palę dużo. Naprawdę dużo. Tak mi się przynajmniej wydaje. Buteleczka 10 ml wystarcza mi na dzień i poranne palenie. A nie miałam jeszcze sytuacji żebym przytruła się nikotyną. Fakt że ni używam najmocniejszych olejków tylko takich 16-18 mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×