Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Fanabanana

Ortodonta Wrocław

Polecane posty

Szukam dobrego ortodonty we wroclawiu. Zależy mi aby był naprawdę dobry, profesjonalny . Czy możecie kogoś polecić? Bardzo fajnie by było jakby w gabinecie od razu mozna było by także skorzystać z usług stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yup. www.omnident.pl Moja dziewczyna nosi te obrzydliwe pręty od nich ale sobie chwali. Mają chirurga, ortodontę i stomatologa, ja sam u nich rwałem i robiłem kanałowe. Nie wiem jak tam teraz u nich z dostępnością bo jeszcze jest sezon wakacyjny ale spróbuj i pytaj o dr. Szczombrowską, ona u nich naprawdę ogarnia, uratowała mi dwa zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córa ma aparat i na górze i na dole i zakładalysmy go w as dencie. wczesniej podleczyli jej zeby ;) na efekty trzeba jeszcze troche poczekac, ale jestem zadowolona. maja rozsadne ceny i fajne podejscie do dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie czy któraś kilinka / któryś gabinet we Wrocku oferuje pacjentom leczenie lingwalne? Znalazłam ifnormację o takim właśnie aparacie lingwalnym, który jest niewidoczny - http://aparat-lingwalny.pl i właśnie taki chciałabym założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki ortodonta to prawdziwy skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale sprawdził się ortodonta z gabinetu Orchidea Dent https://ortodontawroclaw.com.pl/ . Zadecydowałam u założeniu aparatu, zarówno dla mnie jak i mojej córki - dla mnie stały, dla niej ruchomy, ze względu na wiek. Leczenie odbyło się w należyty i profesjonalny sposób, a co najważniejsze nasze ząbki prezentują się ślicznie! Dokładnie o to nam chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku miesięcy chodzę do Unident Union do pani dr Iwony Gnach-Olejniczak i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta i naprawdę dużą wiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×