Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

skad wynika wybor niektorych kobiet, ze nie maluja paznokci

Polecane posty

Gość gość
W jakim swiecie ja zyje, omg :D zgadzam sie, ze pomalowane sa ladniejsze, ale od kiedy gladkie, wypolerowane, NIEPOMALOWANE paznokcie to cos oblesnego? Zapedzacie sie w kozi rog, dziewczyny, a co zrobicie, idealne laleczki, gdy przybedzie Wam lat, kilogramow, plam watrobowych na rekach - petla na szyje? Kurde, troche godnosci w tym gonieniu idealu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtf. Ja mam ładne paznokcie u dłoni, długie palce też, i często nie maluję i nie mam z tym ŻADNEGO problemu. Po prostu - wkurza mnie czasem nakładanie lakieru i jego odpryskiwanie, wystarczy że odrobina odpadnie (a używam dobrych lakierów), a już trzeba caly paznokieć od nowa malować (bo nieładnie jak dla mnie namalowane na siebie wyglądają). K****, wy naprawdę nie macie gorszych problemów niż malowanie paznokci i czepianie się, że ktoś tego nie robi>?? Zajmijcie się czymś pożytecznym bo niektórym szajba odwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie nigdy nie używam lakieru do paznokci, nie uważam że to zaniedbanie jeśli paznokcie są czyste i przycięte, ale już nie raz spotkałam się z tym że niektórzy faceci się czepiali, że nie pomalowałam paznokci - widać oni lubią takie wypindrzone laski, na szczęście nie wszyscy są tacy. Brak makijażu to też nie zaniedbanie. Jak można uważać, że brak chemii na włosach albo paznokciach to zaniedbanie ? To jest naturalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta która ma niepomalowane paznokcie kojarzy mi się z niezadbanym flejtuchem. Mojemu facetowi również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego ze paznokcie żelowe niszcza bardzo płytkę paznokciową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzagadka
to wynika stąd że mam pełno chętnych ,nawet z niepomalowanymi :--)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzagadka
a ty 15.29 słyszałas o zawodach niechlujnych które wymagają niesamowitej czystości bez odprysków lakieru ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zdanie jakiejś Karyny i jej Sebixa nikogo nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z terrorem paznokciowym
Mnie szkoda czasu na malowanie paznokci u rąk. Pocisgam tylko bezbarwnym, przycinam krótko. Mam smukłe palce, ładny kształt płytki paznokciowej, nie potrzebuję więcej. U nóg maluję tylko latem, gdy odkryte stopy. I tylko dlatego, że tam naturalny kolor paznokci jest lekko żółtawy, nie wygląda to ładnie (to nie grzybica, zdaniem lekarza po prostu taka ich "uroda"). Gdyby nie to, również bym nie malowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie długie paznokcie trudno utrzymać w czystości, do tego jak je pomalujesz, to nawet nie widać co za nimi siedzi, krótkie paznokcie i niepomalowane są wymagane w większości prac gdzie wymaga się czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stąd ze nie zauważyłam żebym przez niepomalowane paznokcie wyglądała gorzej, wolę więcej czasu poświęcić na makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, co trzeba mieć z garem, żeby utożsamiać niemalowanie paznokci z zaniedbaniem i niechlujstwem. Do tej z 15:29 - przykro mi, ale zdanie jakiegoś głupiego tłuka mało mnie obchodzi. I tak prawdę mówiąc, to ci współczuję. Zarówno bezdennej głupoty, jak i tego, że kiedy z jakiegoś powodu nie będziesz mogła umalować sobie pazurów ani wytapetować gęby, to cię ten twój drechol kopnie w dupsko, aż się w Australii znajdziesz :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssspie
Bo ich mężczyźni też nie malują? Im głupsza, tym bardziej wymalowana. Taka prawda. Mądre kobiety nie mają czasu na piłowanie pazurów i doklejanie rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dłonie są ładniejsze nawet z nie pomalowanymi paznokciami niż większości kobiet z pomalowanymi i z biżuterią. :) Ale czasami maluję i pierścionki, bransolety też uwielbiam, ale nie mam.:( Bo mi mój przyszły mąż jeszcze nie kupił. :( A lubię drogą i efektowną biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryja sobie jeszcze calego pomalujcie lakierem skoro lubiecie tą trujaca chemie......idiotko nie macie pojecia ze paznokiec wchlania toskyczne skladniki lakieru do krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam, bzdury, jak która ma zrogowaciałe pazury niech se maluje, ale zadbane paznokcie nie zawsze muszą być malowane. czy to jest reklama sklepu z lakierami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krecio

Odkąd przestałam nosić hybrydę lepiej mi się żyje - nie mam paskudnych odrostów, mam bardzo ładna płytkę sama z siebie, przycinam na bardzo krótko, kilku facetów mi powiedziało ze dużo bardzuej in się takie podobają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie trochę z niechęci, trochę z braku czasu, a poza tym nie każdy lubi mieć lakier na pazurkach. I to też jest spoko, naturalna zadbana płytka to supersprawa. Ja mam brzydką płytkę, nie lubię moich paznokci, więc robię regularnie hybrydy z produktami MO’s Beauty Shop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem mężczyzną i powiem szczerze, że nie lubię malowanych paznokci, a tym bardziej wydłużanych. Naturalne paznokcie są świetne, o ile są równo obcięte i czyste. Niestety, ale większość dziewczyn maluje sobie. Czyżby w Polsce panowało myślenie, że kobieta bez pomalowanych paznokci jest biedna? Ja nawet jak byłbym najbogatszą kobietą świata to nie malowałbym i nie wydłużał paznokci. Po prostu wolę te naturalne, bo są ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2017 o 16:29, Gość gość napisał:

Kobieta która ma niepomalowane paznokcie kojarzy mi się z niezadbanym flejtuchem. Mojemu facetowi również.

Nie masz racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×