Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susannn

Jakie studia po liceum policyjnym ?

Polecane posty

Chciałabym się dowiedzieć więcej na temat studiów w kierunku policyjnym,szukałam w internecie ale nie znalazłam niczego co by zaspokoiło moją wiedzę.Chcę wiedzieć jakie są uczelnie jakie kierunki etc. Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma poszła na bezpieczeństwo wewnętrzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PREFERENCJE Z TYTUŁU POSIADANEGO PRZEZ KANDYDATA DO SŁUŻBY W POLICJI WYKSZTAŁCENIA: -wykształcenie wyższe (magisterskie lub równorzędne) o kierunku przydatnym do służby w Policji: prawo, ekonomia, administracja, bezpieczeństwo narodowe lub bezpieczeństwo wewnętrzne, -wykształcenie wyższe (magister lub równorzędne) o kierunku innym niż wymienione, - wykształcenie wyższe (licencjat, inżynier) - wykształcenie średnie (ukończenie liceum ogólnokształcącego lub technikum w klasie, w której nauczane były przedmioty dotyczące funkcjonowania Policji, dla których zostały opracowane w szkole programy nauczania włączone do szkolnego zestawu programów nauczania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma poszła do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, bo do Szczytna się nie dostała, było wielu chętnych. Są uczelnie prywatne i państwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto jeszcze odbyć jakiś kurs bądź szkolenie, sprawdź! zobacz na rekrutacyjnarewolucja.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×