Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1277

zajście w ciąże ...w taki sposób?

Polecane posty

Gość gość1277

no wiec,,oczywiscie chodzi o to ze podczas spotkania z moim chłopakiem on najpoczatku dotykal penisem moje wargi sromowe po czym lekko nie cale 3cm moze nawe i nie wsadzil penisa do mojej pochwy,po czym zaraz wyjal nie bylo wytrysku,bylo to BEZ prezerwatywy,czy jst mozliwosc zajscia w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BacaPL
Raczej jest. Gdyby to było zagłębienie na 2,5 cm to jeszcze by była nadzieja ale powyżej tej granicy zazwyczaj plemniki zaczynają wskakiwać do środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to jak najbardziej mozliwe . Slyszalas o niepokalanym poczeciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1277
no to jak juz wkoncu ;/ to bylo doslownie kilka sekund a wiec....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałabyś mieć strasznego pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibon 333
nie róbcie sobie zartów, dziewczyna jest w strachu, posłuchaj koleżanko teoretycznie jest to możliwe ale szansa jest mała nawet bardzo mała, raptem jakieś 3-5 % oceniam, wiec mozesz być spokojna :) ale trzeba uważać - i po co ci to było ? moja dziewczyna była też mi to zaproponowała ale ja odmówiłem bo byłem na to za mądry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie było wycieku z cewki, to niemożliwa ciąża, ale jeśli choć kropla się pojawiła to na tak, ale zależne to od tego w kakiej fazie cyklu memstruacyjnego była kobieta.. Notabene, plemnik to taki stwór jak węgorz, gdy tylko znajdzie się w wilgotnym środowisu, a wargi sromowe i pochwa jest przecież wilgotna, to zapierdala nawet pod prąd śluzu czy krwi do góry do macicy na spotkanie z jajeczkiem, oczywiście jeśli kobieta jest w fazie owulacji. Zapamiętaj 11 dni przed spodziewaną miesiączką może ci włożyć całego i się spuścić. Zapamiętaj: ciąża rozpoczyna się ok. 5. dnia od zapłodnienia. Więcej znajdziesz w necie pod hasłem Fizjologia i filozofia seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie bawienie się we wsadzanie na 2,5cm jest debilizmem, gdyż często u młodych mężczyzn następuje mimowoly wypływ nasienia, czego nawet nie czują i nie mają z tego żadnej przyjemności. Pełna przyjemność=orgazm jest przy pelnym, silnym wytrysku spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyt.: Zapamiętaj 11 dni przed spodziewaną miesiączką może ci włożyć całego i się spuścić ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc dodatek: nie w jednym dniu 11 dni przed miesiączką, ale przez 11 dni, gdyż tyle czasu upływa zanim błona macicy, w której nie zagnieździła się ciąża, zacznie się złuszczać i z krwią wypływać na zwenątrz, co potocznie zwie się miesiączką, menstruacją lub okresem. Te 11 dni są okresem niepłodnym, ale nie jest to zazbyt bezpieczna metoda antykoncepcji, ze wzgl. na możliwość przesunięcia się owulacji np. chorobą i lekarstwami, zmianą klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpewniejsza metoda antykoncepcyjna: szklanka wody zamiast seksu ze spuszczeniem się w pochwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry seks.Ja czesto pisałam o obecnośc***artnera podczas badań zawsze przy całym badaniu nawet na fotelu.Dużo krytykowało te wpisy.Kobiety często wstydzą sie meża a obcego faceta czasmi zboczonego ginekologa nie to średniowiecze tylko w Polsce mozliwe!!Ginekolodzy gdy jesteś sama sobie pozwalają często za dużo!!!A mamy Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 ktore zapewnia obecność osoby bliskiej nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów gdy wyprosza płaci placówka odzkodowanie PACJENTOWI bo on decyduje a nie niedouczony lub zboczony ginekolog.Do tego dodam że to w Polsce jest tylko takie zboczenie ginekologów ze podczas każdej wizyty muszą pchać łapy do pochwy.W cywilizowanych państwach raz się bada pochwę(oczywiscie w obcenościosoby bliskiej lub gdy brak musi być położna a nie sam na sam z pacjentom nie ma takiej obcji) i wpisuje się do kartoteki położenie jajowodów i reszty bo to się nie zmienia.Każde badanie ginekologiczne jest ryzykiem zakazeń nawet brodawczakiem bo rękawiczki chronią tylko lekarza a nie pacjenta!Ja chodze raz na trzy lata zaraz robię cytologię i mąż obceny patrzy by nic nie dotykał potem wkładał palce do pochwy.To samo mąż wspierał porody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do przedmówczyni: czy ty nie masz nic więcej w głowie, że jak katarynka nadajesz te same "pierdoły" o obecności męża podczas wyzyty u gina i na porodówce? Czy Ty masz choćby zawodufkę? Kuźwa, że też takie babsko ma męża, no, chyba, że debilnego fajtłapę jak ona sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×