Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monumentalizm

Chłopak zaniża moją samoocenę

Polecane posty

Naprawdę czuję się przez niego najgorsza, mało trakcyjna, do niczego..Od jakiś 3, 4 miesięcy wciąż mi mówi, że to mam grube, tamto (164cm 55kg), że tu nie ma szału i tego typu rzeczy, chociaż zaczęłam ćwiczyć. Dodatkowo przy mnie zachwyca się innymi. Stara się ciągle mi pokazywać, że jest w czymś ode mnie lepszy (tak, że już wtedy nic mi nie wychodzi) i czuję się głupia. Robi też ze mnie idiotkę przy znajomych. Zaczął też traktować mnie jak służącą. Nie mam pojęcia co mam zrobić! Inni ludzie tak mnie nie traktują, a pokazują nawet, że im się podobam. Czy ktoś z Was może mi coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm? szukasz porady? bardzo proszę! zostaw go! przeczytaj raz jeszcze, co napisałaś i zastanów się nad sobą. Ja ważę dużo więcej od ciebie, a facet nigdy mi wagi nie wytknął. Niekiedy mówię głupoty, ale on stoi za mną murem. Mam w nim wsparcie. A ty masz w swoim? po co być z kimś na siłę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Ty się jeszcze zastanawiasz co dalej zrobić??? KOPNIJ GO W DUPĘ, BO NA TO ZASŁUGUJE. On Cię nie szanuje, a gdy Ty na to pozwalasz to i Ty nie szanujesz siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tacy toksyczni faceci maja powodzenie i kobiety przy nich trwaja a normalni porizadni faceci tego powodzenia nie maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet cie nie kocha i pewnie jest z toba dla wygody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a "moj niedoszly" facet wysmiewal mnie, ze jestem mgr farmacji i prowadze zajecia ze studentami - rzeczywiscie jest to powod do wysmiania; ot - madry z niego facet, ale zly z charakteru, wredny narcystyczny, watpie czy kiedys dorosnie, skoro do tej pory to sie nie stalo... wplynal na moje poczucie wartosci znacznie dolujaco - pare razy myslalam o przekwalifikowaniu sie - co z tego, ze nienawidze biologii a caly lek jest praktycznie oparty na patofizjologii (taki przedmiot o chorobach stricte biologiczny) - moim zdaniem jest to podstawa innych nauk typu kardiologia itp.... myslalam tylko, jak zasluzyc na jego uczucie, bo w jego oczach musze byc strasznie glupia, co z tego, ze nie mam predyspozycji do czegos, a jak raz wyjatkowo zaproszono mnie na sekcje zwlok (juz jako doktoranta), to zemdlalam... za to zawsze kochalam chemię, a ze na farmację bylo sie trudniej dostac niz na chemię, to szlam na to , co wydawalo sie wtedy ambitniejsze... no ale coz - dziwne jest to, ze osoba po farmacji moze prowadzic zajecia na uniwersytecie medycznym - przeciez trzeba sie z tego smiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie to jak ma sie wysoką samoocenę to nikt...dosłownie nikt nie jest w stanie jej zanizyć ;) wiec skoro cie krytykuje to mu powiedz wprost: "nie pasuje to znajdź sobie lepszą" i wypnij się na niego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw go !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też chłopak wprowadzał w kompleksy chociaż nie byłam wcale brzydka i głupia go nie zostawiłam dziś gdy jestem dużo starsza od razu bym kopnęła go w t.....ek tobie tak radzę zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac kobiety lubia byc ponizane. Dziwne jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kopnij w d**e szmatławca , pozwolisz aby zwykły kmiot i prostak sprowadzał cię do roli wora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leczy na tobie swoje kompleksy, bedzie ci dowalał coraz wiecej. odejdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze oni maja racje, moze to z nami jest cos nie tak, przeciez jakby wszystko bylo w porzadku, to nie byloby tej krytyki... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogon dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą obroną jest atak !!! Mojemu mężowi też się zdarza mnie obrazić wtedy słyszy równie dosadną "słodkość" z moich ust!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolala bym byc sama niz z takim durniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba byc dupkiem by byc w zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz, po co z nim jestes? Co daje ci ten zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×