Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasza gryczana

34 lata czy za pozno na dzieci?

Polecane posty

Gość kasza gryczana

Hej kobietki, chcialabym sie was poradzic, bo czas leci a ja dopiero teraz mysle o dzieciach. Nigdy wczesniej nie mialam ochoty ani czasu a teraz boje sie ze za pozno...moze podzielicie sie swoimi doswiadczeniami, opiniami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty jestes tepa? mialas biologie w liceum? kobiety (nie wszystkie) moga przewaznie rodzic do 45 r.z. niektore 50. To w jakim stanie jest Twoj organizm, sprawdzi gin. Miesiaczka Ci juz przeszla 15 lat temu, cyce wisza do ziemi, jestes siwa jak golabek, ze idiotyczne pytania zadajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra pierwsze dziecko urodziła mając 35 lat, a moja znajoma 33 lata. dzieci zdrowe. ciąża siostry była zagrożona pierwsze kilka miesięcy, ciąża koleżanki niemal "książkowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam kobietę która rodziła mając 43 lata ... no ale to bylo jej 3 dziecko, pierwsza dwójka to juz były wtedy nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza gryczana
Moje pytanie nie bylo czy jest sie w stanie urodzic dziecko w wieku 34 lat tylko a raczej w sensie czy to nie jest troche pozno no nie wiem- ze jak bede miala 40lat to dzieciak dopiero 6 latek...a jesli chcialabym miec drugie itp nie wiem przeraza mnie to wszystko jak widze takie mlode dziewczyny z wozkami a ja taka stara baba z takim malym dzidzusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35 latka
Ja mam 35 lat i planuję dziecko za 3 lata. Dla mnie to ok. Nie planuję zgrzybieć po 40. Ale ludzie są różni. Skoro sama uważasz, że to późno, jesteś za stara, przeraża Cię to , przypuszczalnie faktycznie jesteś za stara psychicznie na dziecko. Ale tak na dobrą sprawę tylko Ty możesz znać na to pytanie odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka fiki miki
aaaa, nie masz powazniejszych problemów? do roboty kobieto, na zus nie liczymy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No blaagam, co za pytanie...Ja urodzilam corke jak mialam 34 lata, teraz ma 2,5 roku, za jakis rok-dwa planujemy drugie. W zyciu nie czulam sie stara baba i nie porownuje sie z innymi matkami, bo i po co :-). Ciaze znosilam swietnie, mala urodzila sie naturalnie, szybko i bez problemu, jest zdrowym, radosnym dzieckiem. Polecam kazdemu macierzynstwo w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza gryczana
To nie chodzi o to ze mysle za stara albo za mloda...Ja nigdy nie mialam takiego instnktu macierzynskiego jak wiekszosc kobiet, moze raz kiedys dawno jak bylam zakochana w takim jednym co w sumie nie bardzo chcial byc ze mna do tego ale to stare dzieje. Chodzi o to ze z jednej strony bardzo sie boje ze bede kiedys zalowac ze nie mam dzieci a teraz boje sie ze czas leci tak szybko a ja jeszcze jakbym nie byla gotowa. Moj facet tez chce ale jemu sie nie spieszy, zaznaczam ze mieszkam za granica tu jest inaczej wszystkie prawie kobiety dzieci rodza po 30tce ale czuje sie zagubiona nie wiem sama co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze jeszcze mozesz ze dwa trzy lata poczekac, jak masz dylematy,ale powiem ci, ze ja tez jakiegos wielkiego instynktu nie mialam, ale jak zobaczylam dwie kreski na tescie to wszystko sie zmienilo :-). Polecam macierzynstwo, naprawde, mimo wyrzeczen i wielkiego wysilku-warto, szczegolnie jesli masz wsparcie meza czy partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjjej ona nie jest tępa tylko pyta jak człowiek jakie mamy zdanie na ten temat! Co za debilki że tak wyzywają! Moje zdanie: Jeśli dobrze się trzymasz i jesteś płodna możesz rodzić jeszcze długo ale, uważam że rodzenie po 30 wiąże się dla ciebie osobiście z pewnymi nieodwracalnymi zmianami Np. rodząc po 20tce jesteś w stanie zregenerować się w 100% nawet po 3ce dzieci a rodząc po 30tce już nie bywa tak idealnie... Rodząc po 40 jest jeszcze gorzej Potem po porodzie zostają pamiątki w postaci hemoroidów nietrzymania moczu czy wypadających macic-nie wszystko oczywiście od razu, ale z czasem dopada człowieka. Starość przyśpiesza A więc z czystego egoizmu nawet im wcześniej tym lepiej! Pogadaj o tym z lekarzem może coś doradzi Może zamiast porodu siłami natury cesarskie cięcie? Pogadaj ze specjalistami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×