Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młody_niedoświadczony

Zapach cipki

Polecane posty

Gość młody_niedoświadczony

Jestem chłopakiem po dwudziestce, który stracił prawictwo jakieś dwa lata temu. Nie miałem wielu partnerek, ale zauważyłem jedną rzecz. Lubię zapach cipki:) Trochę boję się do tego przyznać, bo wiem, że to pewnie brzmi dziwnie, ale zapach cipki mnie przyciąga. Po pettingu potrafię przez cały dzień nie myć rąk, bo kręci mnie ten zapach na moich palcach. W ogóle nie kojarzy mi się z żadnymi śledziami tudzież krewetkami. Kręci mnie że ta intymność i i bliskość. Pociąga mnie też kobieca pupa. Lubię jak dziewczyna mi siada na twarzy, żebym mógł ją spokojnie wylizać:) A więc ciekawi mnie dlaczego tak często słyszy się, że cipka wali śledziem? Czyżbym miał szczęście bzykać się z tymi zawsze czystymi? Dla mnie to normalne, że naturalne kobiece zapachy są sexi i przyciągają, ale słyszałem wiele opinii, że one są obrzydliwe. A z innej beczki czy są dziewczyny lubiące zapach penisa? To jest dobre pytanie ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_niedoświadczony
Czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie swoj zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sledziem to te z grzybica tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że o śledziu to słuszysz od gejów i od tych, którzy swoją nieudolność chcą za wszelką cenę czymś wytłumaczyć, ergo - biednych ludzików. Cóż może być cudowniejszego od ukochanej kobiety na śniadanie zaraz po przebudzniu? Hmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) lubie swoj wlasny zapach, kiedy jestem podniecona, milo mi sie kojarzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cipka nie pachnie fiołkami, ale trudno powiedzieć, żeby śmierdziała. To specyficzny zapach. Zapach kobiety. Zapach płci, intymności i seksu. Od razu przywodzi na myśl jedno. Prawdziwy facet potrafi to podświadomie wyczuć i zrozumieć, znaleźć w tym podnietę. Wybrzydzają zazwyczaj frustraci, prawiczki albo geje. Kobietę pożąda się taką jaką jest, z doskonałościami i z niedoskonałościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko z tobą jest ok. Nieznam nikogo żeby nie lubiał tego zapachu chyba że kobieta się nie myje. Sprubuj się niemyć z trzy dni i powąchaj swoją czapę sam sobie odpowiesz pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×