Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wakacyjna przygoda

Polecane posty

Gość gość

wczoraj wrocilem z 3 tygodniowego urlopu na slowacji , nic by nie bylo w tym dziwnego ale w tym kraju sa "atrakcje" ktore w polsce nie maja bytu...ale do rzeczy poznalem pewnego wieczoru w klubie takiego "pana" ktory po dluzszej rozmowie ze mna pyta bo widzial ze nie bylem tam biedakiem .....czy nie chcialbym sie zabawic porzadnie ....myslalem najpierw ze chodzilo mu ze zna dobre agencjie itp.....wiec mowie okey mam ....wiec wsiadlem z nim do jego auta pojechalem moze 10km za miasto ....dojechalismy do domu ktory znajdowal sie w pobliskim lasku ...pomyslalem ze dziewczyny juz czekaja na mnie ...ale jak sie okazalo nie byla to normalna agencja lecz ....placilo sie brala dziewczyne na pokoj i sie ja ponizalo ,bilo, czy cielo nozem ....przestraszylem sie jak zaczal mi mowic jak to wszystko dziala....ale po 4 glebszych mowie okey sprobuje ....wiec zaplacilem ....wybralem sobie dziewczyne byla to mloda rosjanka moze nie miala 18 lat nawet ...nacpana ...chcecie poznac dalej co bylo czy raczej powiecie ze to bajeczki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romekkk2999
dawaj dalej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaskakankablanka
oo kolejny pisarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja byla się sama poniżyła na wakacjach jak pijaną przeleciał ją za klubem jakiś południowiec. Doszedł po 3 *****ch po czym sobie poszedł. Takie są przygody łatwych lasek którym się wydaje że kazdy hiszpan lepszy niż polak. Też ją poniżył i to bez bicia jak na słowacji u Ciebie. I nie musiał płacić. Polki się poniżą same za darmo. Jebbać tępe szmaciory, szacunek dla normalnych mądrych dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiala mnie wiele co do niej mowie ale.....po pewnym czasie dotykania jej ....zaczalem ja dusic ....od tylu czujac jak sie krztusi i zaczyna plakac ...rzucielm ja o sciane....i zaczalem ja kopac ....na trzezwo bym tego nie zrobil...% zaczal dzialac ....plakala i krzyczala strasznie....wzialem ja za wlosy na lozko usiadlem na niej i zaczalem ja okladac jezscze dlonmi po twarzy ale z otwartej plujac na nia i mowiac brzydkie rzeczy.....zaczelo mnie to podniecac ...jak widac zawsze mialem na to ukryta ochote .....rozne rzeczy tam lezaly aby jej sprawic rozny bol ale nie mialem odwagi wiec jak mowie tylko swojej sily uzywalem aby sie wyzyc.....chcialem sie z kims tym podzielic bo znajomym tego nie powiem....ale jak bedziecie mieli okazje tam byc w slowacji ...moze tez traficie na takie "atrakcje" wakacyjne...jedna rada nie proboujcie robic fotek badz filmow ...pilnuja tego ci "Panowie" ...a wy jakie mieliscie przygody chetnie waszych poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwerrsowany
a teraz debilu wyobraź sobie, że kiedyś będziesz miał córkę... która trafi do takiego miejsca... miłych fantazji życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłosiłem temat do prokuratury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnyWWA
tez marze o takich rzeczach . mozesz mi podac namiary gdzie byles na slowacji ? klub ? bede wdzieczny . sam bym sie tam wybral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszyce ...reszte znajdziesz bedac tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskamycha
widze gimbusy nie spia :D oj dzieci dzieci wakacje sie zaczely wiec nie macie co robic ? tylko pisac glupoty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francgdynia
ja mialem taka przygode zeszlego roku ze kochajac sie z laska na plazy wyszeptala mi do ucha ze mam przy niej zrobic kupe a ona popatrzy jak wychodzi klocek masakra do konca wakacji nie uprawialem juz seksu dodam ze ona miala 16 lat skad w was dziewczyny takie pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy to macie najebane w glowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobreee:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×