Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka poradnia psychologiczna w Szczecinie?

Polecane posty

Gość gość

Lekarz pierwszego kontaktu zdiagnozował u mnie nerwicę lękową... faktycznie coś w tym jest ponieważ nie lubię wychodzić z domu, nie lubię ludzkich spojrzeń, nie lubię też chodzić do sklepu.... Powiedział abym zgłosiła się do poradni psychologicznej w naszej przychodni - ale spotkałam się z kiepskimi opiniami. Czy znacie jakiegoś dobrego specjalistę w tym zakresie w Szczecinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesteczka77
Tak się składa,że sama jestem ze Szczecin. Mogę polecić Ci tę poradnię: http://gabinetpsychoterapiiszczecin.pl/ - gabinet znajduje się na ulicy Mickiewicza. Kojarzysz może gdzie się to znajduje? Chodziłam tam w zeszłym roku na psychoterapię - obecnie przerwałam ponieważ mój stan znacznie się poprawił. Również cierpiałam na nerwicę, niemniej na inny rodzaj - psychosomatyczną. W niespodziewanych momentach zaczynało mi mocno bić serce tak że czułam,że coś jest nie tak.Obecnie potrafię już w takim stopniu opanować chorobę,ze jest o wiele lepiej. Ty również powinnaś coś zrobić a nie się tak męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nerwica to bardzo przykra choroba, którą natychmiast należy leczyć, moja znajoma przez nią przechodzi i nie wyobrażam sobie jej bez leczenia. Z tego co pamiętam to regularnie uczęszcza do psychologa z centrum psychologiczno - terapeutycznego www.carpediem.szczecin.pl przy ulicy Pocztowej. Zgłoś się tam niezwołocznie i zacznij działać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×