Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tigg

Znudzona mężatka

Polecane posty

Gość gość
Ona ma mu dawać, zawsze jak on ma ochotę? A on jej nie ?a to dobre,,co za szowinistyczne podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Ja tak napisałem że on jej nie. Więc powiem jasno żeny nie było nieporozumień co do mojego stanowiska. Jeśli ona ma nawet 3 razy większe potrzeby niż on to jego psim małżeńskim obowiązkiem jest ją w pełni zaspokoić czy to reką czy ustami czy czymkolwiek co ona sobie zyczy. Ale nie sądze z tego co ona pisze to chyba nie jest ich problem bo wydaje się ze ona sama czesto nie wie do konca czy ma ochote na sex sama go chyba wtedy nie inicjuje a pożniej ma pretensje ze on jej nie zachecił. Za swoj brak autentyczneo pozadani mobarcza własnego meza. Bo tak jak madrze powiedziała moja kumpela któr ma 40 lat i jest naprawde super kochanka " Jak miała 30 lat to miała wielu naprawde spos dobrych kochanków jak patrze na to z perspektywy czasu ale sam jeszcznie byłam w pełni dojrzała sekualnie nie wiedziałam co lubie co nie itp i orgazm miała co 2 lub 3 stosunek. A teraz lepiej poznałam samą siebie może mnie rżnąć z aprzeproszeniem kolejarz po podstawówce a i tak zawsze będę miałam orgazm, bo tak nim pokieruję żeby było dobrze:-)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozmawialam,pytalam,nawet grozilam i nic. Mój maz nie ma ochoty na seks. Myślałam,ze może się myle i jednak jestem słaba w te klocki..więc zafundowalam sobie przygodę z dużo młodszym. Powiedział mi potem,ze jestem megakochanka ,ja przyznać muszę szczerze ,ze z nikim mi nie było tak jak z nim. On chciał dalszego ciągu. Długo mnie prosił o spotkanie,nie zgodzilam się. A mój maz jak nie chcial,tak nie chce. Pomyslalam ,ma kogoś.. ale również nie. Wiec..dupa...i dalej seksu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście nienormalne ile ma lat? Na poczatek niech zbada poziom testosteronu 20 zł badanie moze miec czasowo obnizony od jakiego czasu to sie utrzymuje czy kiedys bylo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Tigg... Jestem dokładnie w takiej samej sytuacji :) Może porozmawiamy o tym na początek mailowo... Może okaże się, że to ja jestem twoim mężem :) i nie widzimy swoich potrzeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaczubaj
może zamówcie sobie jakiś gadżet w sekshopie na pewno urozmaici to troszkę wasz seks. Ja też tak miałam zainwestowałam parę groszy i powiem szczerze, że warto było http://megaxshop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×