Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka22226

Jakie technikum będzie dla mnie lepsze ? Informatyczne, hotelarskie.

Polecane posty

Gość izka22226

Doradził by mi ktoś do jakiego technikum powinnam iść? Do tech. hotelarskiego mam niemal 20 metrów.. A do informatycznego 3 km.. Potrafię siedzieć przed komputerem po 12 godzin dziennie.. (potrafię obsługiwać się Photoshopem ) naprawiam komputery i te sprawy.. Ale podobno w tech. hotelarskim jest niższy poziom nauczania i łatwiej skończyć szkołę a ja nie jestem z tych kujonów (siedzących wiecznie w książkach).. Po skończeniu szkoły hotelarskiej mam zamiar siedzieć głównie w recepcji.. Boję się że trafie na jakiegoś sprzątacza a tego bardzo nie chce.. I mam obawy przed tym żę po skończeniu tech. informatycznego nie znajdę pracy.. Doradzi mi ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvbnm
po technikum informatycznym będziesz mieć podstawy pod studia informatyczne i będziesz mogła wykonywać pracę informatyka a co po technikum hotelarskim? popatrz też na zarobki - przecież do pracy na recepcji wystarczy znać jakieś systemy rezerwacyjne i języki a jeśli będziesz miała powyższe umiejętności i skończysz technikum informatyczne - tym bardziej możesz pracować w hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka22226
mógł byś napisać do mnie na gg ? albo skype ? chce mieć pewność do jutra mam wybór gg: 33946886 skype : izka222261

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×