Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DeaS

przedłużanie włosów

Polecane posty

Gość DeaS

hej chciała bym sobie przedłużyć włosy bo mam już serdecznie dość dopinek. wiem że jest wiele metod ale chciała bym wiedzieć która z nich jest najlepsza i nie oskubie mnie ze wszystkich pieniędzy. miała któraś z was bądź ma przedłużane włosy? którą metodę polecacie? i kogoś kto by to zrobił najlepiej w łodzi lub okolicach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zela awayyy
ja znam najlepszą metodę która cię jednak obedrze z pieniędzy :D a tanio i dobrze? hmm powodzenia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loolaa123
zgadzam sie, jesli tanio to zazwyczaj z miernym efektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma gorszej tandety od przedłużanych włosów, już chyba sztuczne paznokcie wyglądają bardziej naturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość09909
jak zaplacisz 2tysiace za przedluzanie wlosy na pewno nie beda wygladac sztucznie. najwyzsza klasa, wiedzą co robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbio
i co to za metody za dwa kola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewitALA
strzelam ze w great Lengts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość09909
dokladnie:www.facebook.com/GreatLengthsPoland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelcia777krk
Witam, jeśli chcesz najwięcej dowiedzieć się o przedłużaniu włosów to polecam wybrać się na konsultację dotyczącą przedłużenia włosów. Wtedy bezpośrednio od fryzjerki dowiesz się jakie metody przedłużenia włosów są dla Twoich włosów dobre i wskazane - nie każdej z nas odpowiadają microringi! Wszystko zależy od Twoich włosów naturalnych - grubości, gęstości i kondycji! Wiem, że Klinika Włosów Beauty for You w Krakowie oferuje takie konsultacje bezpłatnie. Ja byłam u nich się dowiedzieć co mogę i ile to kosztuje. Metod przedłużania jest mnóstwo! Warto poznać wszystkie i wtedy dopiero podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owapowa
dwa tysie to duzo.. pytanie czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościoweczka1
oj great zawsze warto. jesli jest pieniazek, nie ma lepszej metody ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem zdania, że warto! Zainwestowałam kaskę na ślub, będę przedłużać metodą great lengths :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto! GL robią cuda :) no i nie zawsze musisz wydać aż 2000, zależy co chcesz zrobić, ile pasemek doczepić... :) Odezwij się do nich, na pewno coś doradzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Miraflores 🙂 Robiłam u nich laserowe zagęszczanie włosów i jestem zachwycona z efektu - mam czuprynkę jaką pochwaliłaby się nie jedna zagraniczna gwiazda 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×