Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tyranozaurus

Zrobiła To Z Dwoma

Polecane posty

Gość Tyranozaurus

Moja obecna partnerka ostatnio opowiedziała mi że kiedy była jeszcze przed rozwodem z mężem itd. Tzn. Było tak że mąż chciał trójkąt ona się nie zgadzała więc ją szntażował że jeśli się nie zgodzi to odejdzie i czy chce żeby rodzina była cała długo nad tym myślała i się zgodziła dzieciaka dali ciotce. drugim partnerem był jej wcześniejszy facet z którym byłą prze mężem. zrobili to z 5 razy w ciągu pierwszego spotkania mówiła że piła i coś brała że było ostro że odleciała że było mokro w ch.......j bo puszczała soki i że zaglądali jej i mówili jaka rozr******* Tak mi wytłumaczyła. A Jak na następny dzień dopytywałem o coś to prosiła żebym jej nie przypominał bo niechce tego pamiętać. Potem zrobiła to z nimi jeszcze raz po jakiś kolejnych 2 tygodniach. i też jakieś 5 razy w ciągu nocy. Kiedy chcieli 3 spotaknie już odmówiła. To było zanim wogóle jeszcze się znaliśmy. Co o tym sądzicie co ja mam sądzić myśleć ? tylko bez głupich odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyranozaurus
Ja myślę że nie znała mnie nawet ani nic wiec ok. ale zastanawia mnie to bo mówi że nie chce tego pamiętać a jak się to działo to szczytowała puszczała soki i wyła. hym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo się podnieciła, ale widać, ze sama by się nie zdecydowała gdyby nie mężuś. To co masz myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ożeń się z nią, będziesz szczęśliwy. To niewinna i porządna kobieta, być może jedynie nieco zagubiona. A teraz ci frajerze wyjaśniam, że to sarkazm, boś gotów jeszcze uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdxd
Nie fajna bajka.. Wymyśl lepszą Tyronazaurze! Bo wymrzesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×