Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama19880022

5 latka sika w majtki

Polecane posty

Gość mama19880022

mam problem z corka, czasami zdazalo sie jej usikac troche w majtki jednak dzisiaj zesikala sie 5 razy nie wiem co moze byc powodem, nie ma zadnych stresow, uwielbia chodzic do szkoly, w domu nikt nie podnosi na nia glosu, za kazdym razem jej tlumaczylam ze tak nie wolno ze dzieci beda sie smiac za kazdym razem przeprasza i obiecuje ze juz tak nie zrobi a zaraz potem majtki sa zesikane, pytalam jej czy czuje ze chce sie jej siusiu mowi ze tak, w nocy sama wstaje i idzie sie wysikac, problemy zaczynaja sie w dzien. macie jakies pomysly co moze byc powodem, jak reagowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jest chora, najpierw zrób badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest zajęta zabawą i wstrzymuje jak długo sie da , a potem juz jest za późno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób jej badanie moczu , jeśli będzie ok to trzeba szukać przyczyn psychologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsadź jej pysk w te zasikane majtki, powinno zadziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak twoje dziecko jest świadome tego że chce jej się siku, właśnie w dzień czy nie? Bo jeśli nie jest świadome to problem zdrowotny a jeśli jest świadoma to jest bardzo głupiutka i powinnaś ją za to jakoś ukarać np powiedzieć że sama ma wyprać majtki albo się z niej troszkę pośmiać ( wiem może to nie najlepiej zadziała na jej psychikę ale może pomoże ) albo np jak się zsika to opowiedz o tym swojej koleżance (wiesz tak żeby słyszała rozmowę) to jej się wstyd zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miałam 3 albo 4 latka zsikałam się i mama powiedziała to wujkowi i wołał na mnie "sikadło" miło nie było strasznie było mi wstyd i już nigdy potem czegoś takiego nie zrobiłam, jak poczułam że mi się chce to biegłam do łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz dziecko do urologa dziecięcego- u nas było podobnie a w zasadzie identycznie, w konkretnych badaniach- "sikanie do wc pod komputerem" wyszło że dziecko nie opróżnia do końca pęcherza moczowego, wyszło także że napięcie mięśni zwieracza pęcherza jest obniżone. Dostała leki- m.in. driptane, pół roku leczenia i nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tragedia
Dnia 11.07.2014 o 00:08, Gość gość napisał:

Czyli jak twoje dziecko jest świadome tego że chce jej się siku, właśnie w dzień czy nie? Bo jeśli nie jest świadome to problem zdrowotny a jeśli jest świadoma to jest bardzo głupiutka i powinnaś ją za to jakoś ukarać np powiedzieć że sama ma wyprać majtki albo się z niej troszkę pośmiać ( wiem może to nie najlepiej zadziała na jej psychikę ale może pomoże ) albo np jak się zsika to opowiedz o tym swojej koleżance (wiesz tak żeby słyszała rozmowę) to jej się wstyd zrobi

Najgirsze rady jakie w zyciu przeczytalam!!! Jak chce ktos dziecku zrujnowac psychike to tylko sie do tego stosowac! NIGDY nie mozna wysmiewac sie z dziecka a juz tym.bardziej nie w towarzystwie. Rodzic jest od wspierania a nie wysmiewania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×