Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mieszkanie od dewelopera

Polecane posty

Gość gość
Ochota też fajna, sama się nad nią zastanawiałam ale w końcu wybrałam Wolę, też sąsiaduje z centrum ale jest tu więcej zieleni, obok osiedla Nowe Odolany jest aż 3 duże parki, bardzo mi się tam podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaga90
Ja moge polecić dewelopera Super Krak. Moja koleżanka kupowała od niego mieszkanie i bardzo zadowolona jest. Podobno bardzo profesjonalna obsługa klienta. Koleżanka była zachwycona, że pani która wszysko organizowała miała tak dużą wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzałam InwestPlan i zdecydowaliśmy się na Grochów, inwestycja jest jest kusząca i warta zainteresowania, tym bardziej, ze powstaje tam piękny apartamentowiec z niedrogimi mieszkaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupujemy mieszkanie od Gryf Development http://www.gryfdevelopment.pl/ Brat ma mieszkanie w ich budynku, więc wiem jak budują. My kupujemy mieszkanie na Osiedlu Brzeziny pod Szczecinem, myślimy nad takim z ogródkiem bo od dawna nam się to marzyło, latem można pogrillować no i żona lubi ogrodnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośkaF
Myślę, że warto kupować nowe mieszkania. Mniej kłopotu z remontami itd. Teraz sama zainwestowałam w mieszkanie na Grójeckiej 216. Myślę, że przez kilka lat "pozarabia" na siebie, bo to idealna lokalizacja pod studentów. Później zastanowię się co dalej. A teraz ruszyła budowa II etapu, więc wybór wolnych mieszkań jest jeszcze większy i to w fajnym standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola Ż
Nie polecam, moi tesciowie od nich kupowali i mieli kilka reklamacji, czas i w ogole szansa ich rozpatrzenia pozostawialy wiele do zyczenia... Za to my si ezdecydowalismy na Super Krak i ich Bocianie Gniazdo. Jak do tej pory- żadnych zastrzeżen. Obługa klienta mega kompetenta, mieszkania w bardzo dobrym standardzie, do tego żadnej reklamacji, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyBarry
My od Grupo Lar kupiliśmy mieszkanie na osiedlu Nowe Bielany 2. Jak na razie dopiero ruszyła budowa 3 etapu, ale podoba mi się cały projekt budynku, do tego recepcja na parterze, duży balkon, windy i podziemny garaż. A tutaj można zobaczyć jak może wyglądać mieszkanie http://www.nowebielany2.com/files/wirtualny-spacer/mieszkanie/flash/4DL.pl_NB2-mieszkanie-PC.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama niedawno zakupiłam mieszkanie na nowo budowanym osiedlu www.osiedleolbrachta.pl w Rzeszowie i jestem zadowolona ze swojego wyboru. Nowo wybudowane bloki mają o wiele wyższe standardy ot tych wybudowanych w PRLu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie sobie inwestycję przy Tuwima 32, w Nowym Centrum Łodzi, nazywa się Perła Śródmieścia http://samson-dom.pl/perla-srodmiescia/ Wszystko na to wskazuje, że tam zamieszkamy. Podoba nam się okolica, blisko do terenów zielonych a na wyciągniecie ręki jest wszystko co trzeba - sklepy, szkoły, restauracje, kina itd. Sam budynek jest fajne zaprojektowany, rozkład pomieszczeń bardzo dobry no i deweloper jest rzetelny, zdążyliśmy go sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia939
My z mężem właśnie zastanawiamy się nad zakupem mieszkania od dewelopera. Jesteśmy z Rzeszowa i znaleźliśmy świetną ofertę na stronię dewelopera http://bulwarypark.pl Jakie macie doświadczenie z takimi mieszkaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli interesuje Was Pruszków, to sprawdźcie Nowe Miasto Pruszków :) Ceny są konkurencyjne, a okolica bardzo fajna. W pobliżu przystanek SKM, więc szybko i sprawnie można się do stolicy dostać. Teraz ruszają ze sprzedażą kolejnego budynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Kujawiak
Bardzo ważnym aspektem jest odpowiednia lokalizacja mieszkania, zwłaszcza że za stan deweloperski trzeba trochę zapłacić, nie ma się co oszukiwać, no ale za te wszystkie wygody są te kwoty. Mi ostatnio wpadły w oko mieszkania u nich http://microklimat.pl Remontowałam już dwa mieszkania z rynku wtórnego i trzeci raz nie mam zamiaru, dlatego postanowiłam kupić mieszkanie w stanie deweloperskim z rynku pierwotnego. Mieszkania deweloperskie jak dla mnie w większości przypadków przebijają jakością mieszkania z rynku wtórnego, które są dość wyeksploatowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek445
Na wstępie warto wspomnieć o tym, że ceny mieszkań Warszawa http://ronson.pl/inwestycje-warszawa/ od dewelopera Ronson nie są wygórowane. Mieszkania zaś mają bardzo wysoki standard. Warto zwrócić uwagę na tę ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka ciekawego mieszkania do wynajęcia w Rzeszowie to warto sprawdzić w http://www.karpatia.net.pl/ . Dużo ofert, dzięki czemu łatwo jest wybrać coś ciekawego i wartego uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kolei w Pruszkowie zwróćcie uwagę na Jankowskiego pulchnego. Budują już kolejny budynek Nowego Miasta Pruszków, które wygląda naprawdę dobrze. Aktualnie sprzedają chyba dwa albo jeden budynek. Zobaczcie sobie w internecie i lokalizację i rzuty poszczególnych mieszkań. Wygląda bardzo sensownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dewelopera Super Krak S.A. Bardzo łądne mieszkania, super wykończone, obsługa klienta na najwyższym poziomie. Na prawdę polecam i jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby powyżej - nie wiesz ile budynków w Pruszkowie ma powstać? Ten który sprzedają będzie ostatnim nowego miasta pruszków czy będzie jeszcze jakiś 4 etap? Fajne mają te proponowane metraże. Podoba mi się też opcja z wykończeniem pod klucz - dobrze rozwiązanie, jeśli chcesz kupić mieszkanie pod wynajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy od dewelopera, od Eko-Bud, wybraliśmy sobie mieszkanie na osiedlu Pszczelin pod Warszawą. Na stronie dewelopera więcej o tym osiedlu znajdziecie http://ekobud.com/ Deweloper dobrze przez nas sprawdzony, solidny, godny zaufania. Zawsze sprawdzajcie porządnie deweloperów, to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiska
Deweloperzy często mają fajne promocje na mieszkania. Ostatnio przeglądałam oferty mieszkań i natrafiłam na nowe, dopiero powstające osiedle. Według aktualności na bliskiebemowo.com 3 pokoje dostępne są tam od ok. 420 tys. zł. Jeżeli wziąć pod uwagę to, że w pobliżu budują się dwie stacje metra, a i okolica mocno się rozwija, to prawdopodobnie za jakieś 10 lat wartość tego mieszkania będzie znacznie wyższa, niż teraz. Moim zdaniem warto inwestować właśnie w tego typu mieszkania prosto od dewelopera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba trochę taniej jest na osiedlu Nowy Targówek a dojazd do centrum stąd też nie stanowi problemu bo jest skm i zaraz ruszy nowa stacja metra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Janpul ma obecnie atrakcyjne ceny mieszkań w przedsprzedaży. Można sporo zaoszczędzić. Dodatkowo kupując wcześniej mamy po prostu większy wybór :) Wiadomo, że lepiej wybrać najbardziej atrakcyjne mieszkanie, niż decydować się na któreś z tych, które zostały na sam koniec. Poza tym Nowe Miasto Pruszków ma bardzo pozytywne opinie i mieszkania w poprzednich etapach szybko się wyprzedały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dodatkową zaletą mieszkania w Pruszkowie jest przecież to, że w tej samej cenie, co w Warszawie, kupisz większe mieszkanie ;) chociażby o pokoj, co już jest dużo, szczególnie gdy myślisz o dzieciach. sa tutaj jacyś zainteresowani mieszkaniem w tej inwestycji? może założylibyśmy oddzielny wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Kupiec
Jak dla mnie to taka opcja jest najbardziej opłacalna, nowe mieszkania idą zawsze jak świeże bułeczki i najwięcej można na nich zarobić. Planuję kupić nowe mieszkanie na osiedlu Leśny Kwiat w Warszawie i wynajmować, bo w stolicy jest ogromny popyt na wynajem. Cena może jest dosć spora, bo wiadomo nowe mieszkania nie kosztują mało, ale na przestrzeni lat to bardzo dobra inwestycja/lokata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o kraków to z całego serca mogę polecić ofertę www.kontraktdevelopment.pl . To właśnie z ich pomocą udało mi się zakupić dom marzeń, którego tak poszukiwałem od dłuższego czasu. Pozwolił mi na to niezwykle szeroki wybór, jakim dysponowali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym Nowym Miastem Pruszków to naprawde fajna opcja. Podoba mi się mieszkanie poza wielką metropolią. Myślę, że coraz więcej osób zaczyna tak myśleć. Szczególnie, jeśli mniejsze miasto jest dobrze skomunikowane z większym. W przypadku Pruszkowa i tej inwestycji połączenie wygląda naprawdę dobrze. Zawsze to troszkę minut na poczytanie książki w SKM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie od dewelopera, nie przepadam za starymi mieszkaniami. My zdecydowaliśmy się na mieszkanie na osiedlu Pszczelin pod Warszawą http://ekobud.com/ Fajne tereny, dobra infrastruktura, dobry dojazd do Warszawy no i opłaty mniejsze niż w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wam sprawdzonego dewelopera z pomorza www.mhausdeweloper.pl. Realizują zarówno budynki dla klientów indywidualnych, według otrzymanych projektów i wytycznych, jak również inwestycje w postaci kompletnych osiedli mieszkaniowych. Dom, w którym dziś mieszkam z moją rodziną jest dzięki nim idealny, taki jak sobie wymarzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.osiedle-parkowe.net mają rewelacyjne osiedle, może która z was znajdzie tam swoje wymarzone ‘gniazdko’. :) wiele dobrego słyszałam o tym deweloperze, fajnie, że znów coś budują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest wybrać sprawdzonego dewelopera, aby potem uniknąć nieprzyjemności. Obejrzeć dokładnie inwestycję i sprawdzić, czy okolica nam na pewno odpowiada. Czasem patrzymy na budynek tylko i układ mieszkania, a inne rzeczy też są ważne. Fajnie mieć blisko punkty usługowe, lokale, jakąś galerię. Obok Nowego Miasta Pruszków jest naprawdę dogodna okolica dla tych, którzy szukają dobrej alternatywy dla Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×