Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co sądzicie o treningach z ewą

Polecane posty

Gość gość

Chodakowską? Czy uważacie że jej ćwiczenia są na tyle skuteczne aby spalić zbędny tłuszczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widzialam efekty po kilku sesjach ze sklapelem. Od jutra zaczynam znow,bo za miesiac chce sie pokazac na plazy:Pnie mam duzo do roboty(jezeli chodzi o spalanie) wiec powinno dosc gladko pojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczę z Ewka od roku. Przecwiczylam wszystkie jej treningi. Mój ulubiony to turbo spalanie i najnowszy turbo wyzwanie. Jest mega!! Jej treningi jak najbardziej spalają tłuszcz i to jak!!! Polecam te dwa w/w i killer. Odkąd cwiczę z nią schudłam 17 kg (z 76kg do 59)dieta tez jest ale nie jakaś wymagająca. Mam wyrzeźbione mięśnie ramion, nóg i brzucha. Ja polecam nie wyobrażam sobie juz dnia bez treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej lubie skalpel i turbo. Efekty miałam tak po miesiącu. Teraz już osiągnęłam wymarzoną wagę, ale nadal z nią czasem ćwiczę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem tego całego boom'u na Chodakowską. Raz próbowałam tych jej ćwiczeń, nie pamiętam co prawda które to były, ale były beznadziejnie ułożone. Zdaje się, że miały to być ćwiczenia na uda i pośladki a po pierwszych 7 minutach strasznie bolały mnie ręce. Poza tym wiele osób zarzuca jej, że nieprawidłowo wykonuje ćwiczenia i później ludzi bolą stawy... Ogólnie niby ważne żeby ludzie w ogóle się ruszali, więc nie mam nic do samej Chodakowskiej. Ale ja osobiście lubię ekipę fitnessblender z youtuba. Mel B też fajnie prowadzi. Dobrze jest różne ćwiczenia robić a nie ślepo dążyć za jedną trenerką/trenerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiabasia1
Ja też kiedyś ćwiczyłam z Ewą. Dobrze, że mi przypomniałyście, że czas powrócić do tych ćwiczeń. Przyznam, że byly skuteczne w odchudzniu, więc mogę je spokojnie polecić. Ja robiłam tylko skalpel, ale do tego jeszcze biegałam i chodzialam na zumbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×