Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego niektórzy ludzie uwazają że gry komputerowe są dla dzieci?

Polecane posty

Przeciez to w większości przypadków znacznie bardziej ambitna rozrywka niż oglądanie telewizji(w ogóle nie wiem po co ludzie oglądają tv) a sporo gier komputerowych to dzieła sztuki :) Ja gry komputerowe typu Gothic albo Skyrim traktuje na równi z ksiązkami fantasy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzmy, że z doświadczenia wiem kto gra w takie gry ;) - Moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje duże dziecko uwielbia grać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gry komputerowe są lepsze niż telewizja, bo są interaktywne, oferują samodzielne penetrowanie świata przedstawionego. Nie wiem więc skąd, traktowanie gier komputerowych niepoważnie przez półgłówków, którzy mają na temat gier jakieś dziwne pojęcie :) Na szczęście pokolenie poniżej 30 ma już najcześciej normalniejszy stosunek do gier :) Dla mnie to jedna z najlepszych rozrywek oferowanych przez dzisiejszy świat :) I gry sa dla inteligentnych bo trzeba ruszyć głową żeby przejsc jakąś ambitną gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One w większości nie są dla dzieci. Ale zauważ natłok małolatów w internecie. Na np. komunię dostanie laptopa, rodzice dziani to gry kupią / pobiorą z internetu, bo łatwo... Dzieci stały się głównymi użytkownikami, więc takie przekonanie się utarło i koniec. Nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcę kupić simsy 4 i zbieram na to kase bo we wrześniu wychodzą a matka do mnie przecież to jest dla małych dzieci które bawią się lalkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego własnie granie rankedy w LOL'a w godzinach popołudniowych jest do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam skyrim, Morrowind był lepszy, od Obliviona też, ale gimbaza tego nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No simsów to ja akurat też nie lubie :P Fakt, nic sie poradzi, ale denerwują mnie takie mało przemyślane opinie osób, które są przekonane o swojej "mądrości i dojrzałości"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu Cię tak irytuje kiedy ludzie atakują Twoją dojrzałość? Olej to po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STARY KAWALER BRONEK
Mało wiecie znałem gościa po 50 który gra na Play Station

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie się tak zastanawiam. Po cholerę się wykłócasz, nawet jakbyś nie miała racji to co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj ale przeciwko grą mają ci co w nie nie grają a czytają artykuły przeciwko graniu napisane przez ludzi nie mających żadnej styczności z grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia - no jak chcesz, ale masz dziwną fiksację na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek1111
Nie no, gry fajna sprawa i nieraz istne dzieła sztuki ;P jak np ostatni Wiedźmin. Ale na niego muszę jeszcze poczekać, a póki co gier szukam na tej stronie: http://pobierzgry24.pl/jak-pobierac/ :) jest tu wiele nowości, zarówno dema jak i pełne wersje. Fajna sprawa, bo za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×