Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chęć_spróbowania

Fetysz

Polecane posty

Gość chęć_spróbowania

Jestem zwyczajnym 20-paro latkiem,. Przystojnym, inteligentnym facetem, który nie ma problemów z kobietami. Siedzi we mnie jednak coś, czego bałem się spróbować z partnerkami, z którymi byłem. Nie potrafiłem się do tego przyznać. Wreszcie dojrzałem jednak do tego, iż chęć realizacji tego pragnienia jest za silna. Uwielbiam kobiecą bieliznę, szpilki, kozaki, pończochy i rajstopy. Podniecają mnie zadbane, kobiece stopy i myśl o ich pieszczeniu. Kocham miłość francuską w stronę partnerki, może nawet bardziej niż sam seks. I chyba chciałbym poddać się kobiecie, spełniać jej wolę. Nie wiem czy to pociąg do femdom, sam fetysz, a może jeszcze coś innego. Dlatego szukam kogoś. Kogoś kto zechciałby porozmawiać na ten temat, zaoferować swój pogląd na sprawę, nakierować mnie we właściwym kierunku. A może nawet kobietę, która widziałaby się po drugiej stronie moich pragnień? Kobietę wiedzącą czego mi potrzeba lepiej niż ja sam i jednocześnie wyrażającą chęć na pokazanie mi tego? Tak czy inaczej, zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×