Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cukiera

Ile zarobię?

Polecane posty

Gość cukiera

Czy może mi ktoś powiedzieć ile mniej więcej zarobię? Sama liczyłam, ale nie mam pewności czy dobrze, a chciałabym wiedzieć. Zarabiam 10 zł brutto za godzinę, pracuję 7 dni w tygodniu po 8 godzin. Pracuję 50 dni, w tym 2 tygodnie na nocnej zmianie. Ile to będzie na rękę za całość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow, coś ty? mówię że już liczyłam, chcę żeby mnie ktoś upewnił czy dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalkulator cię nie upewnia? Liczysz ile masz brutto, sprawdzasz, ile dostaniesz na rękę. Co w tym skomplikowanego? Zwykła matematyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiera
do tego jeszcze dochodzą nocki i weekendy, oczywiście znalazłam w internecie przepisy odnoszące się do płacy za zmianę nocną, ale kwota wyszła mi dość spora, a tego się nie spodziewałam i chciałam się upewnić. Naprawdę trzeba wszystkim tłumaczyć po kolei, zanim zrozumieją, że zadaje się pytanie w konkretnym celu? I było ono zadane również konkretnie, więc nie rozumiem uszczypliwości i linków, o które wcale nie proszę. Forum jest po to, żeby zadawać pytania i odpowiadać na te pytania. Jeśli nie masz zamiaru odpowiadać, to idź wyładować swoje negatywne emocje na kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiera
Na szczęście już mi ktoś pomógł i oczywiście nie myliłam się, że to nie takie proste, żeby obliczyć sobie netto i policzyć za godzinę... No ale zawsze musi się znaleźć złośliwy wszystkowiedzący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×