Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość veressa

bluzki rozciągają się w praniu

Polecane posty

Gość veressa

od 2 -3 prań moje bluzki po praniu i wysuszeniu są trochę rozciągnięte , jakby dłuższe, a z jednej się zrobiła praprzyczynie taka szmata, zupełnie się rozbiła i zrobiła cieńsza. Dodam że prałam wcześniej w tej samej temperaturze i było w porządku. Co może być przyczyną? Za duże obroty przy wirowaniu? Za małe, przez co ciuchy są nie tak dobrze wywirowane i rozciągają się przy suszeniu. Może je nie tak suszę ? normalnie je przewieszam na suszarce takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi raczej o gatunek materiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już było
Nie wszystko pierze sieęw pralce.Piorę ręcznie cienkie bluzki, bieliznę osobista, cienkie koszulki nocne.Po wysuszeniu wszystko wyglada bardzo ladnie. Wieszam z odą, nie wykręcam.Piorę w PERWOlU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się kupuje szajs za parę złotych myśląc, że metka mohito lub inne srito świadczy o jakości produktu a nie cena to takie są skutki. Po parau praniach koszuli są do śmieci i może autorko znowu wybrać się na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Było miło
Tak to jest gdy kupuje się chińskie badziewie albo w lumpeksie szwaks za marne grosze😠Mnie nie zdarza się żeby bluzki i inne rzeczy rozciągnęły się.Wyjmuje z pralki w najlepszym porządku. Moje rzeczy są drogie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wile rzeczy z jak to określiłaś szmateksu i są sto razy lepsze niż te oryginalne ciuchy ! Oryginalna bluzka po kilku praniach była do wyrzucenia, a te za grosze mam po kilka lat .;) Wszystko zależy od materiału .;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×