Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lepsza praca w biedronce czy w rossmanie?

Polecane posty

Gość gość

Tu i tu zapieprz. Ale mam tylko dwie te propozycje i się zastanawiam gdzie bardziej korzystniej (pensja,pakiet itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz Biedrę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rossman jakoś lepiej brzmi, nie wiem kim są ludzie którzy pracują w biedzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Rossmanie przynajmniej nie będziesz się wozić tymi paletami między ludźmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rossman do 35 lat jak sie zestarzeje kobita to wyrzucaja. tylko mlode. Biedra lepsza. Pracujac w rossmanie 100 razy lepiej w biedrze. Pakiet socjal i 2 zmiany i 1600 na reke. Urlop l4 ok jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa w rossmannie 2 tysie. kiedyś pracowałam to i potrafiłam 900 zł zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale bardziej wolałabym powiedzieć komuś, że pracuję w rosmanie. do biedy bym się nie przyznała ale kto co woli twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko,ja wolę przyznać się że pracuję w biedronce,a oto powody: -stała umowa. -Pensja 1600 netto (na rękę)+premie/bony o wartości 200 zł np. -Paczki na święta,dzień dziecka,inne. -Karnet na siłownię. -wiele innych. Pracuję już 2 lata. Minusy: -różni klienci(niektórzy nie co p*****lnięci) -zależy jak trafisz na kierownika -zależy na jaką załogę trafisz. W moim sklepie osoby po 2-4 lata pracują. Jedna teraz poszła na l4. Czy w rossmanie miałabym taki pakiet? Taką pensje? I pewne 2 dni w tygodniu wolne? Jak mi zależy na sb np w marcu to ją zaznaczam i przeważnie mam. Druga moja znajoma w biedrze na 3 zmiany(zmiana nocna) wyciąga 1800 zł na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to biedronka to wstyd? Znajoma pracuje w sklepie z ciuchami ma gorsze warunki niż pracownik biedronki,no ale tak pracuje z odzieżą ,nie pogadasz :D Ja teraz na l4 jestem w biedronce,lubię w niej pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słyszałam, że w biedrze to już nie ten syf co kiedyś. Podobno dziewczynom dobrze się pracuje, dobry pakiet socjalny. No ale zapieprzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reters
W biedronce jak myśle, bo nawet na forum gowork.pl/opinie_czytaj,27750 polecają tutaj pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×